Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie
GMINA KAZIMIERZ BISKUPI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00234725
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00234725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-18 12:24
- Lokalizacja
- Kazimierz Biskupi, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8acf0f20-202f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6652866272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00234725 z dnia 2021-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kazimierz Biskupi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019102
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierz Biskupi
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-530
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kazimierzbiskupi@kazimierz-biskupi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/kazimierzbiskupi/bip/zamowienia-publiczne.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip3.wokiss.pl/kazimierzbiskupi/bip/zamowienia-publiczne.html, https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8acf0f20-202f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00234725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001390/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194175/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie” w zakresie wykonania robót określonych w przedmiarach robót
1.1 Etap I (całość ) – w ramach którego zawiera się m.in.
- Remont ścian piwnicznych
- Remont dachu wraz z jego dociepleniem
- Budowa zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej
- Budowa drenażu opaskowego przy budynku
- Wykonanie opaski żwirowej przy budynku
1.2 Etap II (część) - w ramach którego zawiera się m.in.
- Remont elewacji
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej
- Wykonanie tarasu nad przedsionkiem
- Wykonanie tarasu od strony południowej
- Wykonanie schodów zewnętrznych głównych
- Wykonanie schodów zewnętrznych bocznych
- Montaż urządzeń dźwigowych
UWAGA! Projekt Budowlany i Projekt Wykonawczy zawierają zakres wykraczający poza niniejszy przedmiot zamówienia. Należy wycenić roboty określone w Przedmiarach robót.
2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV)*:
45453000-7 – Roboty remontowe i renowacyjne (główne)
45261410-1 Izolowanie dachu
45231300-8 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3. Szczegóły dotyczące zakresów robót zawarte w dokumentacji projektowej pn. Przebudowa Pałacu w obszarze Zespołu Pałacowo-Parkowego w Posadzie
ETAP I :
1.1 Projekt budowlany
1.2 Projekt wykonawczy
1.3 Przedmiar robót
1.4 Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
ETAP II :
1.1 Projekt budowlany
1.2 Projekt wykonawczy (Architektura i zag. Terenu oraz Konstrukcje budowlane)
1.3 Przedmiar robót
1.4 Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
1.5 Pozostałe opracowania (ekspertyza techniczna bezp. pożarowego; pozwolenie konserwatorskie)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45261410-1 - Izolowanie dachu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1945169,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2028262,58 PLN
| 2021-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |