ZP-720-2/2021; Wykonanie remontu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z automatyką w pomieszczeniach Zwierzętarni w budynku CMKP przy ul. Marymonckiej 99/103 w Warszawie.
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00240132
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00240132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-21 09:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c560e104-03e4-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1180183740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00240132 z dnia 2021-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZP-720-2/2021; Wykonanie remontu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z automatyką w pomieszczeniach Zwierzętarni w budynku CMKP przy ul. Marymonckiej 99/103 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289093
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marymoncka 99/103
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-813
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 225693700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DZP@cmkp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cmkp.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cmkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/2783751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP-720-2/2021; Wykonanie remontu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z automatyką w pomieszczeniach Zwierzętarni w budynku CMKP przy ul. Marymonckiej 99/103 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c560e104-03e4-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011141/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont wentylacji mechanicznej dla pomieszczeń Zwierzętarni w budynku przy ul. Marymonckiej 99/103
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157198/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-720-2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 224542,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie remontu wentylacji mechanicznej i klimatyzacji wraz z automatyką w pomieszczeniach Zwierzętarni w budynku CMKP przy ul. Marymonckiej 99/103 w Warszawie.
5.2. Zamówienie polega na wykonaniu robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, na który składają się projekty wykonawcze oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, dalej łącznie nazywane także „dokumentacją projektową”.
5.3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) modernizację instalacji wentylacji i klimatyzacji zgodnie z załączonym projektem;
2) modernizację instalacji elektrycznej oraz automatyki zgodnie z załączonym projektem;
3) dostosowanie pomieszczeń pod względem budowlanym do nowo wykonanej instalacji;
4) przeprowadzenie prób funkcjonalnych, ruchu próbnego instalacji zgodnie z wymaganiami zapewniającymi bezpieczną eksploatację urządzeń;
5) wykonanie dokumentacji powykonawczej;
6) uruchomienie i przekazanie przedmiotu zamówienia do eksploatacji;
7) opracowanie i przekazanie instrukcji obsługi oraz instrukcji eksploatacji urządzeń;
8) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń.
5.4. Szczegółowy zakres zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia
7.1. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia w podziale na dwa etapy, tj.:
1) Etap 1, obejmujący prace w strefie zewnętrznej, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia – w terminie 60 dni od dnia przekazania przez Zamawiającego terenu budowy Wykonawcy;
2) Etap 2, obejmujący prace w strefie wewnętrznej w pomieszczeniach Zwierzętarni, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia – w terminie nie dłuższym niż 20 dni od dnia udostępnienia wykonawcy pomieszczeń Zwierzętarni, przy czym Wykonawca zobowiązany jest zgłosić gotowość do przystąpienia do realizacji Etapu 2 po wykonaniu Etapu 1 w terminie przewidzianym na jago wykonanie.
7.2. Zamawiający przekaże wykonawcy teren budowy w terminie:
1) Etap 1 – 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy – pod warunkiem wypełnienia przez wykonawcę wymagań określonych w projekcie umowy;
2) Etap 2 – w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania od wykonawcy zawiadomienia o gotowości rozpoczęcia robót w Zwierzętarni.
7.3. W przypadku gdy termin podawany jest w dniach, bez użycia określenia „dni robocze”, należy przez to rozumieć dni kalendarzowe. W przypadku określenia terminu w dniach roboczych, należy rozumieć przez to dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314310-7 - Układanie kabli
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 362850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 362850,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sentta Kamil Olbrych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311498140
7.3.3) Ulica: Platynowa 23
7.3.4) Miejscowość: Nowe Pieścirogi
7.3.5) Kod pocztowy: 05-191
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 362850,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |