Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w Jordanowie
Miasto Jordanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00235281
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00235281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-18 14:06
- Lokalizacja
- Jordanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-505bd18b-2fea-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5521579821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00235281 z dnia 2021-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci
i młodzieży w Jordanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jordanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jordanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-240
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182691700
1.5.8.) Numer faksu: 182691719
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miasto@jordanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.jordanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-505bd18b-2fea-11ec-a3fb-0a24f8cd532c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dziecii młodzieży w Jordanowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-505bd18b-2fea-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00235281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001723/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w Jordanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.1.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 297976,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Budowa trybun stałych o konstrukcji stalowej z siedziskami plastikowymi oraz 2 tablic wyników z podłączeniem do istniejącego okablowania”, obejmująca:– Budowę trybun stałych o konstrukcji stalowej z siedziskami plastikowymi, wraz z fundamentami
i utwardzeniem.
W ramach inwestycji przewidziano budowę prefabrykowanych trybun o konstrukcji stalowej stałej
3-rzędowej TZ na boisko zewnętrzne z siedziskami plastikowymi, podesty kratowe typ VEMA
i konstrukcja stalowa cynkowane ogniowo, 201 miejsc;
– Budowę 2 tablic wyników z podłączeniem do istniejącego okablowania wraz z fundamentami.
W ramach inwestycji przewidziano budowę 2 prefabrykowanych tablic wyników diodowych
na boiska zewnętrzne: wymiary 205 x 140 cm, sterowanie bezprzewodowe z pilota, tablica główna
(zegar czterocyfrowy + wynik 0-19, 0-99), wysokość cyfr wyświetlanych 305 mm, stałe duże napisy
GOSPODARZE - GOŚCIE - widoczność do 100 m. Montaż tablicy wyników bez wykonania
instalacji zasilającej (z podłączeniem do wykonanego okablowania) Oparcie tablic na
prefabrykowanych słupach wsporczych wys.4,50 m i żelbetowym fundamencie;
z zakresem:
- roboty ziemne
- podbudowy z kruszywa łamanego
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej
- obrzeża betonowe
- podkłady betonowe i stopy fundamentowe tablic wyników
- tablice wyników
- trybuny o konstrukcji stalowej
- pełna obsługa geodezyjna
W odniesieniu do obu części zamówienia Zamawiający wymaga realizacji na warunkach ściśle opisanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia.
1. Wykonawca, każdej z części, winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia na okres wskazany w ofercie Wykonawcy. Najkrótszy okres gwarancji wymagany przez Zamawiającego : 60 miesięcy (podanie niższego okresu gwarancji spowoduje odrzucenie oferty).Najdłuższy okres gwarancji, uwzględniany przy ocenie ofert : 120 miesięcy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dla każdej z dwóch części zamówienia) określa dokumentacja techniczna.
3. UWAGA:
Ewentualne podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenie art. 99 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w projekcie. Wszystkie ewentualne nazwy własne i marki handlowe elementów budowlanych, systemów, urządzeń i wyposażanie zawarte w SWZ oraz dokumentacji projektowej, zostały użyte w celu sprecyzowania oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający informuje, że dopuszcza składanie ofert, w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi. Poprzez pojęcie materiałów i urządzeń równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru oraz przedmiarze robót. Równoważne produkty i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem. Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, będzie musiał w ramach wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego, uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie produktów z wymaganiami określonymi w SWZ, co winno zostać wykazane na etapie składnia ofert zawierających produkty równoważne.
4. Do obowiązków Wykonawcy w odniesieniu do obu części zamówienia należy w szczególności:
1) obsługa geodezyjna – wytyczenie, obsługa w trakcie realizacji robót, inwentaryzacji powykonawczej,
2) ustanowienie kierownika budowy,
3) sporządzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zgodnie z art. 21a Prawa budowlanego,
4) zabezpieczenie urządzeń i sieci istniejących,
5) sporządzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
6) na każde żądanie Zamawiającego – okazywanie w stosunku do wykazanych materiałów certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną,
7) uzyskanie wyników prób, badań i odbiorów zezwalających na oddanie obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
8) uzyskanie protokołów odbiorów koniecznych do oddania obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
9) doprowadzenie do placu budowy mediów niezbędnych do wykonania robót,
10) przygotowanie i likwidacja zaplecza budowy z zasilaniem w wodę, energię, nieczystości ,
11) ustawienie niezbędnych wymaganych ogólnymi przepisami BHP, P.Poż. Prawa budowlanego i drogowego: wyciągów, rusztowań, pomostów, zadaszeń, stref bezpieczeństwa, zabezpieczeń, ogrodzeń, kładek dla pieszych, znaków, tablic, osłon itp.,
12) ubezpieczenie budowy,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45262210-6 - Fundamentowanie
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.5.) Wartość części: 192992,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Przebudowa nawierzchni parkingu wraz z budową chodnika wzdłuż ul. Marii Konopnickiej”, obejmująca:– Przebudowę nawierzchni istniejącego parkingu.
W ramach inwestycji przewidziano przebudowę istniejącej nawierzchni parkingu na
nawierzchnię z betonowej kostki brukowej przewidzianej dla kategorii obciążenia ruchem KR3
oraz grupy nośności podłoża G3. Obramowanie parkingu od strony ul. M. Konopnickiej i
przedszkola miejskiego przewidziano krawężnikiem betonowym 15/30 cm. Od strony
ogrodzenia boiska sportowego przewidziano obramowanie w postaci obrzeża betonowego 8/30
cm oraz palisady betonowej o h=60 cm w miejscach o zwiększonym wyniesieniu w stosunku
do istniejącego terenu. Obsługę parkingu od strony ulicy M. Konopnickiej przewidziano
poprzez istniejący wjazd o szerokości 6,0 m. Połączenie krawędzi jezdni wjazdu z krawędzią
jezdni ul. M. Konopnickiej przewidziano w postaci wyokrągleń łukami o promieniu R=5,0 m;
– Budowę chodnika wzdłuż ul. Marii Konopnickiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Zygmunta
Krasińskiego do granicy działki nr 2153/1.
W ramach inwestycji przewidziano przebudowę chodnika o szerokości 2,15 m (2,0 m
+ szer. krawężnika 15/30 cm, bez wliczania szerokości obrzeża betonowego 8/30 cm)
po południowej stronie ul. M. Konopnickiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Zygmunta
Krasińskiego do granicy działki nr 2153/1. Nawierzchnie chodnika przewidziano z betonowej
kostki brukowej, obramowanej od strony jezdni ul. M. Konopnickiej krawężnikiem betonowym
15/30 cm. Od strony ogrodzenia boiska sportowego przewidziano obramowanie w postaci
obrzeża betonowego 8/30 cm oraz palisady betonowej o h=60 cm w miejscach o zwiększonym
wyniesieniu w stosunku do istniejącego terenu;
z zakresem:
- roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne
- podbudowy: pomocnicza – mieszanka kruszywa związanego cementem, z kruszywa
naturalnego – z domieszkami ulepszającymi, z kruszywa łamanego
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo-piaskowej
- krawężniki betonowe, palisada betonowa, obrzeża betonowe
- trawniki
- regulacja pionowa studzienek i włazów kanałowych
- oznakowanie poziome i pionowe
- pełna obsługa geodezyjna
W odniesieniu do obu części zamówienia Zamawiający wymaga realizacji na warunkach ściśle opisanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Wykonawca winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia.
1. Wykonawca, każdej z części, winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia na okres wskazany w ofercie Wykonawcy. Najkrótszy okres gwarancji wymagany przez Zamawiającego : 60 miesięcy (podanie niższego okresu gwarancji spowoduje odrzucenie oferty).Najdłuższy okres gwarancji, uwzględniany przy ocenie ofert : 120 miesięcy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dla każdej z dwóch części zamówienia) określa dokumentacja techniczna.
3. UWAGA:
Ewentualne podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenie art. 99 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w projekcie. Wszystkie ewentualne nazwy własne i marki handlowe elementów budowlanych, systemów, urządzeń i wyposażanie zawarte w SWZ oraz dokumentacji projektowej, zostały użyte w celu sprecyzowania oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający informuje, że dopuszcza składanie ofert, w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi. Poprzez pojęcie materiałów i urządzeń równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru oraz przedmiarze robót. Równoważne produkty i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem. Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, będzie musiał w ramach wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego, uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie produktów z wymaganiami określonymi w SWZ, co winno zostać wykazane na etapie składnia ofert zawierających produkty równoważne.
4. Do obowiązków Wykonawcy w odniesieniu do obu części zamówienia należy w szczególności:
1) obsługa geodezyjna – wytyczenie, obsługa w trakcie realizacji robót, inwentaryzacji powykonawczej,
2) ustanowienie kierownika budowy,
3) sporządzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zgodnie z art. 21a Prawa budowlanego,
4) zabezpieczenie urządzeń i sieci istniejących,
5) sporządzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
6) na każde żądanie Zamawiającego – okazywanie w stosunku do wykazanych materiałów certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklarację zgodności lub certyfikat zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną,
7) uzyskanie wyników prób, badań i odbiorów zezwalających na oddanie obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
8) uzyskanie protokołów odbiorów koniecznych do oddania obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
9) doprowadzenie do placu budowy mediów niezbędnych do wykonania robót,
10) przygotowanie i likwidacja zaplecza budowy z zasilaniem w wodę, energię, nieczystości ,
11) ustawienie niezbędnych wymaganych ogólnymi przepisami BHP, P.Poż. Prawa budowlanego i drogowego: wyciągów, rusztowań, pomostów, zadaszeń, stref bezpieczeństwa, zabezpieczeń, ogrodzeń, kładek dla pieszych, znaków, tablic, osłon itp.,
12) ubezpieczenie budowy,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
4.5.5.) Wartość części: 104984,69 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania – art. 255 pkt 6) Ustawy: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnie-
niu umowy w sprawie zamówienia publicznego;
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający
W ogłoszenie o zamówieniu na Roboty budowlane Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w Jordanowie opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych popełnił niezamierzona omyłkę polegająca na wskazaniu, iż zamówienie będzie prowadzone na platformie. Powyższa omyłka nie jest możliwa do zmiany .
Mając na uwadze powyższe, unieważnienie niniejszego postępowania w zakresie cz.1 i cz. 2 pozostawało uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania – art. 255 pkt 6) Ustawy: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnie-
niu umowy w sprawie zamówienia publicznego;
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający
W ogłoszenie o zamówieniu na Roboty budowlane Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w Jordanowie opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych popełnił niezamierzona omyłkę polegająca na wskazaniu, iż zamówienie będzie prowadzone na platformie. Powyższa omyłka nie jest możliwa do zmiany .
Mając na uwadze powyższe, unieważnienie niniejszego postępowania w zakresie cz.1 i cz. 2 pozostawało uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |