Wykonanie dokumentacji projektowych rozbudowy infrastruktury drogowej na terenie miasta Głowna
Gmina Miasta Głowno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00235238
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00235238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-18 14:00
- Lokalizacja
- Głowno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8b43e47-19f3-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7331345529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00235238 z dnia 2021-10-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowych rozbudowy infrastruktury drogowej na terenie miasta Głowna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Głowno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młynarska 15
1.5.2.) Miejscowość: Głowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 605054160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajaniak@glowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glowno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowych rozbudowy infrastruktury drogowej na terenie miasta Głowna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8b43e47-19f3-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00235238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002735/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowych w ramach zadania: "Rozbudowa infrastruktury drogowej na terenie miasta Głowno- wykonanie dokumentacji projektowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186151/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITB.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 504065,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 ul. Grzybowa, 18 Stycznia, Lewa, Lewa - las- ul. Grzybowa.
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 290 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie w kierunku ul. 18 Stycznia. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie, o ile będzie taka możliwość z uwagi na szerokość pasa drogowego. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. 18 Stycznia od Lewej do Grzybowej.
Nawierzchnia jezdni o długości ok 1050 m, szer. 5-6 m., zjazdy do posesji, kanalizacja deszczowa do ul. Lewej. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Lewa.
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 190 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie w kierunku skrzyżowania z ul. 18 Stycznia. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie.
- ul. Lewa od ul. 18 Stycznia do ul. Zabrzeźniańskiej (teren Lasów Państwowych – działka leśna, odcinek od ul. 18 Stycznia do ul. Zabrzeźniańskiej )
Nawierzchnia jezdni o długości ok 80 m, szer. 5-6 m., zjazdy do posesji, kanalizacja deszczowa do kolektora 1000mm w ul. Prawej. Chodnik jednostronny o szer 2m Procedura uzyskania decyzji ZRID w ramach tzw. specustawy drogowej
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 12 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 117886,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 ulice: Torowa, Dolna, Prosta.- ul. Torowa (odcinek od ul. Głównej do ul. Ziewanickiej)
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 150 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. Odwodnienie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Dolna (Odcinek od ul. Kasprzaka w kierunku ul. Myśliwskiej)
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 210 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie do ul. Prostej. Ulicę należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Prosta.
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 275 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie do rzeki Mrożycy. Ulicę należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 11 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 73170,73 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 ulice: Kamińskiego Marciniaka Wigury- ul. Kamińskiego
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 150 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Marciniaka
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 300 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. Odwodnienie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Wigury (odcinek od ul. Dworskiej do ul. Sowińskiego)
Należy doprojektować chodnik dł. ok. 300m i o szer 2 m do istniejącej nawierzchni ul. Wigury, zjazdy do posesji, zaprojektować przebudowę istniejącej infrastruktury odbioru wód deszczowych z ulic: Wigury, Kamińskiego, Bytnara. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Terminy wykonania od daty zawarcia umowy: 7 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 65040,65 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 ulice: Garbarska, Spacerowa, Zacisze- ul. Garbarska:
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 105 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. Odwodnienie.W przypadku istnienia możliwości należy zaprojektować dodatkowe miejsca do parkowania. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Spacerowa:
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 530 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji, odwodnienie. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie, o ile będzie taka możliwość z uwagi na szerokość pasa drogowego.. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Zacisze
Odcinek od ul. Kościuszki do rzeki Brzuśni. Nawierzchnia jezdni o długości ok. 300 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. Odwodnienie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 9 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 93495,93 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: ulice: Struga, Jana Pawła II, Głowińskiego- ul. Struga
Należy zaprojektować nawierzchnię istniejącego odcinka o nawierzchni gruntowej, o długości ok. 200 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie.Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Jana Pawła II
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 150 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie.Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie.
W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Głowińskiego
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 150 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie.
W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 7 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 Zagajnikowa, Szkolna- ul. Zagajnikowa
Nawierzchnia jezdni o długości ok. 415 m, szer-5-6mb, zjazdy do posesji. Odwodnienie. Należy zaprojektować w sposób umożliwiajacy doprojektowanie chodnika oraz jego budowę w późniejszym terminie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- ul. Szkolna
Zakres zamówienia obejmuje przebudowę nawierzchni, chodnika i zjazdów do posesji, po robotach wod-kan. Długość ul. ok 225 mb, szer. Ok 6.m. Chodniki obustronne o szer. ok. 1,5 m. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 7 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7 Parkingi:- Parking przy budynku UM w Głownie przy ul. Norblina.
Zmiana przeznaczenia części istniejącego terenu zielonego przy ul. Norblina na długości budynków Urzędu Skarbowego w Głownie i Urzędu Miejskiego w Głownie na parking. Odwodnienie. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- Mini parking przy ul. Wojska Polskiego naprzeciwko wejścia do Szpitala
Zmiana przeznaczenia istniejącego terenu zielonego na parking, z wykorzystaniem terenu istniejącej zatoczki parkingowej o nawierzchni nieutwardzonej. W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
- Parking przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Głownie
Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie parkingu w części na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej Fortuna i w cześci na terenie należącym do Gminy Miasta Głowno oraz wykonanie projektu przebudowy drogi dojazdowej do przedszkola od ul. Sikorskiego. Oodwodnienie.
W zakres zamówienia wchodzi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub skuteczne zgłoszenie robót.
Termin wykonania od daty zawarcia umowy: 9 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 52845,53 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ani jednej oferty
| 2021-10-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |