Rozbiórka obiektów gospodarczych, na działce rolnej 138/2 zlokalizowanych w miejscowości Nowe Linie
Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Szczecinie Dąbiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00240771
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00240771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-21 12:41
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eee8ea7d-0643-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7861697911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00240771 z dnia 2021-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka obiektów gospodarczych, na działce rolnej 138/2 zlokalizowanych w miejscowości Nowe Linie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Szczecinie Dąbiu
1.3.) Oddział zamawiającego: SDOO Szczecin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800126
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Goleniowska 56a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-847
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 460 06 69
1.5.8.) Numer faksu: 91 469 33 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@szczecin.coboru.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.coboru.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szczecin.coboru.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badanie i rejestracja odmian roślin uprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka obiektów gospodarczych, na działce rolnej 138/2 zlokalizowanych w miejscowości Nowe Linie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eee8ea7d-0643-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006275/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbiórka obiektów w Nowych Liniach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160783/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/SZ/01/08/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 773072,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest całkowita rozbiórka obiektów - budynków gospodarczych, płyt gnojowych, dróg utwardzonych, zbiorników podziemnych, ogrodzenia posesji zlokalizowanych w miejscowości Nowe Linie, gmina Bielice obręb Linie nr geodezyjny 138/2, powiat Pyrzycki, województwo zachodniopomorskie.
2) Przedmiot zamówienia został opisany dokładnie w: opisie technicznym robót rozbiórkowych, przedmiarze, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, decyzja o zatwierdzeniu projektu rozbiórki i pozwoleniem na rozbiórkę .
3) Rozbiórki należy wykonać wraz z posadzką i fundamentami i innymi elementami będącymi częściami składowymi obiektu, uporządkowaniem i oczyszczeniem terenu z gruzu i pozostałości porozbiórkowych oraz usunięciem ich w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności z przepisami o odpadach. Teren po rozbiórce winien być wyrównany do poziomu terenu otaczającego. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane, które nie zostały wyszczególnione w przedmiarze robót, a są konieczne do realizacji przedmiotu Umowy.
4) Odzyskane materiały z rozbiórki Wykonawca zagospodaruje dla własnych potrzeb.
5) Zakres robót obejmuje również sporządzenie i dostarczenie do Zamawiającego powykonawczej dokumentacji geodezyjno - kartograficznej w celu wprowadzenia zaistniałych zmian do ewidencji gruntów i budynków wraz z potwierdzeniem złożenia i przyjęcia powyższych dokumentów w Starostwie Powiatowym.
6) Wykonawca zobowiązany jest do usunięcia wszystkich przedmiotów składowanych na terenie rozbieranego obiektu i dróg dojazdowych, w tym śmieci, trawę, krzaki i inne, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami o odpadach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1120899,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo- Usługowa "MARKOP" S.C. Marek i Zofia Doering
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588-211-40-55
7.3.3) Ulica: Cyprysowa 3
7.3.4) Miejscowość: Reda
7.3.5) Kod pocztowy: 84-240
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |