Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00153154
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00153154/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-19 12:04
Lokalizacja
Sulejówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52dad4c2-5bba-4e99-97f4-23fc4c37382d
Identyfikator
8222284551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00153154 z dnia 2025-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141773282

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Piłsudskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeumpilsudski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumpilsudski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeumpilsudski.ezamawiajacy.pl/pn/MUZEUMPILSUDSKI/demand/200009/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52dad4c2-5bba-4e99-97f4-23fc4c37382d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00153154

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00141453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/MJP/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa obsługa informatyczna Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej obsługi, zarządzania oraz administrowania w obszarze wykorzystywanych przez Zamawiającego technologii informatycznych w celu zapewnienia sprawnego, stałego funkcjonowania oraz zabezpieczenia systemów informatycznych Zamawiającego przed niepowołanym dostępem do infrastruktury informatycznej:
a. Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku z siedzibą na al. Józefa Piłsudskiego 29, 05-070 Sulejówek (dalej: „Muzeum”), oraz
b. „BIBUŁA” – TAJNA DRUKARNIA Józefa i Marii Piłsudskich Oddział Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku z siedzibą na ul. Wschodniej 19, 90-001 Łódź (dalej: „Oddział”).

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona jedna oferta - NOMACOM GROUP Sp. z o.o., ul. Jasnodworska 3, 01-745 Warszawa. Oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp z powodu niezgodności z treścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca zaoferował różne stawki (ceny jednostkowe) w okresie podstawowym i opcjonalnym, niezgodnie z warunkami Rozdz. XV ust. 3 SWZ.
2025-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi