Zakwaterowanie z wyżywieniem III
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00242168
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-22 11:06
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
11 przyznanych
SŁAWA IRZYKWaliły-Osada, PL
461 280 PLNWIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAugustów, PL
407 960 PLN"IWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałowieża, PL
451 670 PLNNATURE TRAVEL CZARNY SPÓŁKA KOMANDYTOWABiałystok, PL
451 670 PLNCZAR PODLASIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
199 640 PLNANTONI DZIEWIĄTKOWSKISokółka, PL
124 000 PLNJOLANTA KUNDZICZKundzicze, PL
213 900 PLNWebert Sp. z o.o.Kruszyniany, PL
74 520 PLNJANUSZ BAKUNSokółka, PL
452 352 PLNZDZISŁAW CZARNECKIBiałystok, PL
22 230 PLN"VERDE" P. ŻUKIEWICZ SPÓŁKA JAWNASokółka, PL
131 750 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.