Remont drogi wewnętrznej „Na Szczawicznym” w km 0+569 – 0+874 w Krynicy-Zdroju oraz modernizacja drogi gminnej nr 292907K w km 0+324 – 0+558 w Powroźniku (Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna)

GMINA KRYNICA -ZDRÓJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00235896
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00235896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-19 07:42
Lokalizacja
Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-527aa175-177a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7343543100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00235896 z dnia 2021-10-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi wewnętrznej „Na Szczawicznym” w km 0+569 – 0+874 w Krynicy-Zdroju oraz modernizacja drogi gminnej nr 292907K w km 0+324 – 0+558 w Powroźniku (Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRYNICA -ZDRÓJ

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 472 55 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umkrynica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.krynica-zdroj.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krynica_zdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi wewnętrznej „Na Szczawicznym” w km 0+569 – 0+874 w Krynicy-Zdroju oraz modernizacja drogi gminnej nr 292907K w km 0+324 – 0+558 w Powroźniku (Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-527aa175-177a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00235896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009982/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont drogi wewnętrznej "Na Szczawicznym" w km 0+569 - 0+874 w Krynicy-Zdroju oraz modernizacja drogi gminnej nr 292907K w km 0+324 - 0+558 w Powroźniku (Gmina Muszyna)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184232/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiOD.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 523518,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia było wyłonienie Wykonawcy w zakresie realizacji robót budowlanych polegających na remoncie drogi wewnętrznej „Na Szczawicznym” w km 0+569 – 0+874 w Krynicy-Zdroju oraz modernizacja drogi gminnej nr 292907K w km 0+324 – 0+558 w Powroźniku (Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna).
Zamówienia obejmuje między innymi:
1) w zakresie remontu drogi wewnętrznej w Krynicy-Zdroju:
a) korytowanie drogi,
b) wykonanie stabilizacji gruntu cementem,
c) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
d) wykonanie nawierzchni asfaltowej jezdni;
2) w zakresie modernizacji drogi gminnej nr 292907K w Powroźniku:
a) rozebranie nawierzchni z płyt drogowych betonowych,
b) korytowanie drogi,
c) wykonanie stabilizacji gruntu cementem,
d) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
e) wykonanie nawierzchni asfaltowej jezdni.
Wykonawca musi zaoferować co najmniej 5 letni okres rękojmi za wady fizyczne na całość przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.
W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną ofertę. W toku oceny ofert, oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. oferta Wykonawcy została uznana za ofertę z rażąco niską ceną ponieważ Wykonawca nie złożył wyjaśnień co do wyliczenia ceny oferty w wyznaczonym terminie.
Z uwagi na fakt, iż oferta, która była jedyną ofertą złożoną w przedmiotowym postępowaniu została odrzucona, Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie na wyżej wskazanej podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2021-10-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane