Usługa wykonania przeglądu technicznego aparatów do hemodializy oraz stacji uzdatniania wody

Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238224
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-20 09:25
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1132393221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli technicznej

Wykonawcy

8 przyznanych

B. BRAUN AVITUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
51 903,72 PLN
BAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3202,2 PLN
ANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
3813,42 PLN
ZBIGNIEW HOFMANPodbiel, PL
16 848 PLN
ZBIGNIEW HOFMANPodbiel, PL
13 834,8 PLN
ZBIGNIEW HOFMANPodbiel, PL
1555,2 PLN
ROMAN DUDZIŃSKIKrasnystaw, PL
10 135,2 PLN
B. BRAUN AVITUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
51 903,72 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.