"Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego" - Etap II
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238649
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 11:26
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d619b6ba-04af-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
5 przyznanych
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238649 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego" -
Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 200
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632610576
1.5.8.) Numer faksu: 632610576
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego" -Etap II
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d619b6ba-04af-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002092/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont dróg i ulic powiatowych na terenie Powiatu Kolskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158464/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 744377,86 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 605185,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. CZĘŚĆ 1: GMINA KOŚCIELECa) Remont drogi powiatowej nr 3218P w m. Daniszew w 2 odcinkach
580m i 110m
1) roboty pomiarowe – 0,690 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm– 50,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 3 450,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 345,00 t,
5) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm - 1 035,00m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149826,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II. CZĘŚĆ 2: GMINA OLSZÓWKAa) Remont drogi powiatowej nr 3404P w m. Olszówka
1) roboty pomiarowe – 0,690 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 50,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni bitumicznych – 3 450,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 345,00 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 1 035,00m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149826,3 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III. CZĘŚĆ 3 KOŁOa) Remont drogi powiatowej nr 3216P w m. Ochle
1) roboty pomiarowe – 0,040 km
2) rozbiórka betonowej kostki brukowej ścieku na szer. 40cm z załadunkiem na palety i wywóz na plac PZD w Kole - 162,00 m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 162,00 m2
4) warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego dla ruchu KR3, AC16W , gr. 7 cm – 162, 00 m2
5) mechaniczne frezowanie profilujące nawierzchni asfaltowej z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 2 205,31m2,
6) mechaniczne oczyszczenie i skropienie nawierzchni drogowych bitumicznych -
2 205,31m2,
7) warstwa ścieralna z betonu asfaltowego dla ruchu KR3, AC11S grubości średniej
4 cm - 220,53 t,
8) regulacja wysokościowa wpustu ulicznego w nawierzchni bitumicznej - 15 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 147184,54 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
IV. CZĘŚĆ 4 GMINA KŁODAWAa) Remont ulicy Łęczyckiej w Kłodawie - droga powiatowa 3401P
1) roboty pomiarowe – 0,260 km
2) mechaniczne frezowanie profilujące nawierzchni asfaltowej z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 207,92m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni w ilości 0,5kg/m2 – 207,92 m2,
4) warstwa ścieralna z betonu asfaltowego dla ruchu KR3, AC11S grubości średniej 4cm - 20,79 t,
5) rozbiórka krawężników 15x30 z ławami betonowymi i wywozem i utylizacją - 34,45m
6) korytowanie głębokości 33cm z wywozem - 37,17m2,
7) profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne 37,17m2,
8) podbudowa z kruszywa łamanego mechanicznie 0/31,5mm grubości 25cm -
37,17 m2
9) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego dla ruchu KR3, AC11W gr. 4 cm -34,41 m2,
10) skropienie nawierzchni drogowych emulsją kationową w ilości 0,5kg/ m2 -34,41 m2 ,
11) warstwa ścieralna betonu asfaltowego dla ruchu KR3, AC11S gr. 4 cm - 32,00 m2 ,
12) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach z istniejącą nawierzchnią i na skrzyżowaniach z odwozewm destruktu na plac PZD gr. 4 cm - 120,00 m2 ,
13) mechaniczne oczyszczenie i skropienie nawierzchni jezdni w ilości 0,5kg/m2 –
1 669,17 m2
14) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR3, AC11S, grubości średniej 4 cm - 166,92 t,
15) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm – 195,00 m2
16) regulacja wysokościowa włazu pokrywy studni rewizyjnej w nawierzchni bitumicznej - 1 szt.
b) Remont drogi powiatowej nr 3405P w m. Głogowa
1) roboty pomiarowe – 0,200 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 52,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 1 040,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 104,00 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 300,00 m2
6) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD w Kole gr. 4 cm - 52m2
7) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 104,00 m2,
8) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 7 cm - wyrównanie zadolenia na uprzednio wykonanym odcinku 660m - 18,20 t,
9) uzupełnienie poboczy wraz z profilowaniem i zagęszczeniem, grubość w-wy średnio 10 cm – 30,00m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 149242,69 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
V. CZĘŚĆ 5 GMINA DĄBIEa) Remont drogi powiatowej nr 3440P w m. Domanin
1) roboty pomiarowe – 0,310 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 50,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 1 550,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 155,00 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 465,00 m2
b) Remont drogi powiatowej nr 3442P Grabina - Dąbie
1) roboty pomiarowe – 0,380 km
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na włączeniach w istniejącą nawierzchnię i na skrzyżowaniach z odwozem destruktu na plac PZD gr. 4 cm – 50,00m2
3) mechaniczne oczyszczenie i skropienie istniejącej nawierzchni jezdni – 1 805,00 m2,
4) mechaniczne wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym dla ruchu KR2, AC11S, grubości średniej 4 cm – 180,50 t,
5) uzupełnienie poboczy gruntem z dowozu – 570,00 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 148298,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |