Budowa sieci wodociągowej w m. Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego
Gmina Radomsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00236318
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00236318/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-19 09:59
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0001edba-227f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7722260671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00236318 z dnia 2021-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w m. Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Radomsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 683-27-07
1.5.8.) Numer faksu: 44 685-13-60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-radomsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina-radomsko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gmina-radomsko.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej w m. Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0001edba-227f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00236318
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002704/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa sieci wodociągowej w m. Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198780/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP.272.50.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa sieci wodociągowej w m. Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego, do zrealizowania w Gminie Radomsko, w miejscowości realizację inwestycji zlokalizowanej w Gminie Radomsko, w miejscowości Strzałków, w pasie drogowym dróg w działkach geod. nr 1026, 1052 i 1159 w obrębie Strzałków stanowiących własność Gminy Radomsko.
1. Zakres robót obejmuje w szczególności roboty wodociągowe:
1) opracowanie i wdrożenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót, a także wytyczenie w terenie,
2) budowę sieci wodociągowej o długości 753,0 mb z rur o śred. zew. ø 125/11,4 mm,
3) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą i dokumentację odbiorową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Projekt budowlany,
2) Przedmiar robót,
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
4) Zaświadczenia i decyzje administracyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku prowadzonego postępowania wystąpił błąd obarczający postępowanie niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.W toku prowadzonego postępowania, w terminie tj. do godz. 9:00 dn. 18.10.2021 r. zostały złożone 3 oferty. Dwie spośród nich w toku procesu deszyfracji można było otworzyć na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl. Trzecia oferta podczas deszyfrowania na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl, po wybraniu opcji Deszyfrowanie i wybraniu pliku o nazwie Oferta złożonego przez BAUBUD INVEST Sp. z o.o. Sp. komandytowa z/s ul. Młynarska 2 lok 106-107, 97-300 Piotrków Trybunalski, nie została odszyfrowana, a jako rezultat deszyfrowania pojawił się komunikat o treści: „Wybrany plik nie został przesłany przez ePUAP”. Plik ten mimo treści komunikatu został przekazany do Zmawiającego ze skrzynki ePUAP, przez nadawcę BAUBUD INVEST Sp. z o.o. Sp. komandytowa, lecz pomimo wielu prób nie dało się tego pliku otworzyć. Prawdopodobnym powodem dla którego wystąpił problem z deszyfracją oferty jest skrócenie numeru ogłoszenia i zaistniałej wskutek tego rozbieżności pomiędzy numerem nadanym przez Biuletyn Zamówień Publicznych a numerem znajdującym się w miniPortalu, wskutek czego program zaciągnął inny identyfikator postępowania, to zaś spowodowało, że złożona oferta nie została odnotowana na miniPortalu, a to z kolei uniemożliwiło otwarcie złożonej ofert.
Wobec powyższego oraz biorąc pod uwagę, że postępowanie jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą poprawne przeprowadzenie postępowania, w oparciu o art. 255 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych, aby zapewnić równy i uczciwy dostęp wszystkim Wykonawcom biorącym udział w ubieganiu się o udzielenie niniejszego zamówienia, Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie, a po upływie terminu na wniesienie środka odwoławczego, ponownie niezwłocznie ogłosi przetarg z nowym terminem zakończenia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152418,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155398,22 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający w myśl art. 262 ustawy Prawo zamówień publicznych informuje równocześnie wszystkich Wykonawców, że zostaną oni powiadomieni o wszczęciu kolejnego postępowania dotyczącego „Budowy sieci wodociągowej w miejscowości Strzałków w ul. ks. Korala, ul. Strzałkowskiej i ul. Kochanowskiego”.| 2021-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |