Termomodernizacja dla budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie-zagospodarowanie terenu
Gmina Kępno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00236090
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00236090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-19 08:57
- Lokalizacja
- Kępno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4beef625-0643-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6191945305
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00236090 z dnia 2021-10-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja dla budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie-zagospodarowanie terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kępno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854731
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kępno
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 625909400
1.5.8.) Numer faksu: 625909402
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kepno@um.kepno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kepno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/kepno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja dla budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie-zagospodarowanie terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4beef625-0643-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00236090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000395/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Termomodernizacja dla budynku wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie-zagospodarowanie terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161473/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 262309,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest realizacja zadania p.n. „Termomodernizacja dla budynku
wielorodzinnego znajdującego się przy ul. Solidarności 8a w Kępnie-zagospodarowanie terenu”,
w zakresie określonym w dokumentacji projektowej, w tym m.in.:
a) prace rozbiórkowe i wykonanie robót ziemnych,
b) regulacje studni urządzeń podziemnych,
c) wiaty śmietnikowe,
d) dostarczenie i montaż szlabanu,
e) obramowania i utwardzenia,
f) trawnik i parking,
g) ogrodzenie,
h) wymiana elementów kanalizacji sanitarnej z odtworzeniem nawierzchni,
i) zabezpieczenie infrastruktury zlokalizowanej w terenie objętym postępowaniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres zadania został określony w umowie,
dokumentacji technicznej, przedmiarach robót a także specyfikacji technicznej wykonania i
odbioru robót, które stanowią załączniki do nin. SWZ.
Zamówieniem objęte są również:
- wykonanie i uzyskanie zatwierdzenia projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia prac oraz
jego realizacji, jeżeli zachodzi taka potrzeba,
- wykonanie wszelkich robót i czynności związanych z prawidłową realizacją zamówienia, nawet w przypadku, gdy nie zostały one ujęte przetargowym przedmiarze robót,
- pełna obsługa geodezyjna budowy: wytyczenie, ewentualne wskazanie granic,
- wszelkie naprawy urządzeń nad i podziemnych uszkodzonych podczas wykonywania robót,
- przeprowadzenie wszelkich robót i czynności związanych z odbiorem przedmiotu zamówienia i
przekazaniem go do eksploatacji, itp.
- zabezpieczenie bezpieczeństwa na placu budowy i wokół niego oraz ubezpieczenie budowy,
- inne czynności wynikające z przepisów branżowych bądź specyfiki zamówienia.
Wykonawca zamówienia winien przewidzieć wszystkie okoliczności, które mogą wpłynąć na
cenę zamówienia. W związku z powyższym zalecane jest od oferentów bardzo szczegółowe
sprawdzenie w terenie warunków wykonania zamówienia. Zalecane jest wcześniejsze
zapoznanie przez Wykonawcę się z terenem, na którym będą realizowane roboty stanowiące
przedmiot niniejszego zamówienia oraz elementami uzbrojenia podziemnego i nadziemnego na
terenie realizacji robót i jego sąsiedztwie, obiektami funkcjonującymi na terenie prowadzanej
inwestycji. Wykonawca nie będzie mógł żądać dodatkowego wynagrodzenia z tytułu
nieuwzględnienia okoliczności w/w, a okoliczności te nie będą mogły stanowić także
wystarczającego powodu dla Wykonawcy, aby nie mógł rozpocząć robót w wyznaczonym
terminie.
1.2. Ogólne wymagania dotyczące wykonania robót i realizacji zadania:
1) Wykonawca robót jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za zgodność wykonania
z dokumentacją dostarczoną przez Zamawiającego.
2) Prace należy prowadzić zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji i specyfikacji
technicznej wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami i normami, zasadami sztuki
budowlanej oraz warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót.
3) Wykonawca winien bezwzględnie zapoznać się ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i
Odbioru Robót, gdyż część czynności stanowiących przedmiot zamówienia została opisana
jedynie w tejże Specyfikacji.
4) Zamówieniem objęte są również wszelkie czynności związane z prawidłową realizacją
zamówienia, nawet w przypadku, gdy nie zostały one ujęte w SWZ, oraz inne czynności
wynikające ze specyfiki zamówienia.
5) Jeżeli w dokumentacji technicznej występują nazwy konkretnych produktów, wyrobów,
materiałów lub określenie sugerujące wyroby konkretnych firm, Wykonawca winien uznać, iż
podane produkty są przykładowe, a Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania
produktów, wyrobów, materiałów równoważnych o właściwościach, parametrach technicznych
nie gorszych niż przyjęto w dokumentacji technicznej.
6) Dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych norm,
aprobat. Gdziekolwiek w dokumentach powołane są konkretne normy i przepisy, które spełniać
mają materiały, sprzęt i inne towary oraz wykonane i zadane roboty, będą obowiązywać
postanowienia najnowszego wydania lub poprawionego wydania powołanych norm i przepisów o
ile w warunkach umowy nie postanowiono inaczej.
W przypadku gdy powołane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego
kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne „równoważne” odpowiednie normy
zapewniające równy, lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy, pod
warunkiem ich sprawdzenia i pisemnego zatwierdzenia przez Projektanta, Inspektora Nadzoru i
Inwestora.
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8
Pzp.
5. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311–315 ustawy
Pzp.
6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 308 ust. 1 ustawy Pzp.
7. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
8. Zamawiający przewiduje nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych
9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów
elektronicznych. ani dołączenia katalogów elektronicznych do ofert, w sytuacji określonej w art.
93 Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie albowiem cena najkorzystniejszej oferty złożonejw postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 434670,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 434670,91 PLN
| 2021-10-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |