Przebudowa budynku A wraz z dostosowaniem do aktualnych przepisów na terenie przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie
Komenda Główna Policji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00254251
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00254251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-03 08:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b06094b5-b861-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5213172762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneSprzęt biurowy, z wyjątkiem mebliMebleSprzęt gospodarstwa domowegoPrzebudowa budynków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00254251 z dnia 2021-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku A wraz z dostosowaniem do aktualnych przepisów na terenie przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Główna Policji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012137497
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Puławska 148/150
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-624
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniakgp@policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku A wraz z dostosowaniem do aktualnych przepisów na terenie przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b06094b5-b861-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017157/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa budynku A wraz z dostosowaniem do aktualnych przepisów na terenie przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060378/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 52/Cir/21/AP/POIŚ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku A wraz z dostosowaniem do aktualnych przepisów na terenie przy ul. Iwickiej 14 w Warszawie.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót wraz z dokumentacją projektową oraz przedmiarami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30191000-4 - Sprzęt biurowy, z wyjątkiem mebli
39100000-3 - Meble
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
45262700-8 - Przebudowa budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 310 ustawy Pzp - Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w:
1) ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym albo partnerstwa innowacyjnego albo
2) zaproszeniu do negocjacji - w postępowaniu prowadzonym w trybie negocjacji bez ogłoszenia
albo zamówienia z wolnej ręki.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Zamawiający w pkt 2.14) i pkt 2.15) Ogłoszenia o zamówieniu oraz w Rozdziale IV ust. 6 SWZ, zamieścił informację, że przedmiotowe postępowanie współfinansowane będzie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Jednakże, umowa o dofinansowanie przedmiotowego projektu została rozwiązana. W związku z brakiem środków finansowych na realizację przedmiotowego zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie.
| 2021-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |