Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę urządzeń podczyszczających wody opadowe na wylotach kanalizacji opadowej w wybranych lokalizacjach Krakowa – Etap 5
Klimat-Energia-Gospodarka Wodna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00236664
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-19 11:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6783181600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
5 przyznanych
MARCIN TRACZYKKielce, PL
54 753,45 PLNMARCIN TRACZYKKielce, PL
54 753,45 PLNMARCIN TRACZYKKielce, PL
54 753,45 PLNMARCIN TRACZYKKielce, PL
54 753,45 PLNMARCIN TRACZYKKielce, PL
54 753,45 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.