Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego „Bezpieczna przystań” w miejscowości Kochanówka w ramach zadania: „Budowa Centrum Mieszkalnego w miejscowości Kochanówka”.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238037
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00238037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 08:30
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d5e2dc2-fb37-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TRANSKOP" S.C. M. M. SMOŁAGołęczyna 45, PL · lot 0
3 394 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238037 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego „Bezpieczna przystań” w miejscowości Kochanówka w ramach zadania: „Budowa Centrum Mieszkalnego w miejscowości Kochanówka”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 146803342

1.5.8.) Numer faksu: 146803336

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego „Bezpieczna przystań” w miejscowości Kochanówka w ramach zadania: „Budowa Centrum Mieszkalnego w miejscowości Kochanówka”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d5e2dc2-fb37-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001294/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w m. Kochanówka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146512/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3055698,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane:
Budowa Centrum opiekuńczo-mieszkalnego „Bezpieczna przystań” w miejscowości Kochanówka w ramach zadania:
„Budowa Centrum Mieszkalnego w miejscowości Kochanówka”.
Zadanie dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Solidarnościowego.
Przedmiotem inwestycji jest budowa nowego obiektu - Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego (COM) w Kochanówce, którego powierzchnia całkowita wynosi 518,99 m2,. Budynek jest pozbawiony barier architektonicznych, zastosowane zostały zasady projektowania uniwersalnego. Budynek zaprojektowany jest na działce stanowiącej własność gminy, posiadającej bezpośredni dostęp do drogi gminnej oraz wyposażonej w niezbędną infrastrukturą techniczną. Wokół Centrum przewidziano miejsca parkingowe, place utwardzone oraz
zagospodarowanie terenów zielonych. Dojazd do budynku drogą wewnętrzną. Powierzchnia netto budynku to 440,78 m2, natomiast powierzchnia użytkowa to 431,96 m2. Budynek Centrum jest jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, o konstrukcji murowanej, z dachem dwuspadowym o regularnym kształcie w planie. Budynek dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
1) Dokumentacja projektowa:
a) projekt budowlany,
b) przedmiary robót,
opracowane przez: TECH-PROJEKT Anna Krawczyk
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
opracowane przez: TECH-PROJEKT Anna Krawczyk

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3394999,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4152333,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3394999,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mateusz Smoła, REGON: 180509043, zamieszkały: ul. Zielona 25 a, 39-200 Dębica

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Marek Smoła , REGON: 850526178, zamieszkałym: Gołęczyna 45, 39-220 Pilzno

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850483517

7.3.3) Ulica: Gołęczyna 45

7.3.4) Miejscowość: Pilzno

7.3.5) Kod pocztowy: 39-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca NIE wskazał części zamówienia, które zamierza powierzyć do wykonania podwykonawcy.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3394999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane