Doradztwo metodologiczne z zakresu diagnozy potencjałów i potrzeb wspólnoty samorządowej w zakresie usług społecznych dla jednostek samorządu terytorialnego
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00153605
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00153605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-03-19 13:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a0c27495-40df-4eb1-8720-d0d06cf2147a
- Identyfikator
- 6762101814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00153605 z dnia 2025-03-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Doradztwo metodologiczne z zakresu diagnozy potencjałów i potrzeb wspólnoty samorządowej w zakresie usług społecznych dla jednostek samorządu terytorialnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351612501
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piastowska 32
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-070
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 4220636
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0c27495-40df-4eb1-8720-d0d06cf2147a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doradztwo metodologiczne z zakresu diagnozy potencjałów i potrzeb wspólnoty samorządowej w zakresie usług społecznych dla jednostek samorządu terytorialnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0c27495-40df-4eb1-8720-d0d06cf2147a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00153605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050555/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Doradztwo metodologiczne z zakresu diagnozy potencjałów i potrzeb wspólnoty samorządowej w zakresie usług społecznych dla jednostek samorządu terytorialnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Małopolskie centra usług społecznych”, realizowany w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Małopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053159
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-ZP-261-31/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 80000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji doradców/konsultantów metodologicznych wspierających opracowanie i realizację diagnozy potencjałów i potrzeb wspólnot samorządowych w zakresie usług społecznych w 11 gminach z obszaru województwa małopolskiego planujących przekształcenie ośrodka pomocy społecznej w centrum usług społecznych – Partnerach projektu „Małopolskie centra usług społecznych”, realizowanego w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Małopolski 2021-2027 – realizacja 100 h (1 h = 60 minut) usług doradczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - OPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79400000-8 - Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23985 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23985 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Socjometr
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 122802133
7.3.3) Ulica: ul. Na Stoku 2
7.3.4) Miejscowość: Pękowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-087
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23985 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 80000 zł netto, w tym wartość zamówienia podstawowego to 40000 zł netto.2. Wartość umowy w ramach zamówienia podstawowego to 23985 zł brutto. Wartość umowy z uwzględnieniem maksymalnego poziomu prawa opcji zwiększenia to 47970,00 zł brutto.
| 2025-03-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |