Remont pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała

Gmina Wisznia Mała

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238346
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00238346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 09:59
Lokalizacja
Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00775cd5-e950-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9151603764
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF WESOŁOWSKIMILICZ, PL · lot 0
143 194,26 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238346 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisznia Mała

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934897

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrocławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wisznia Mała

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-114

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wiszniamala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiszniamala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.wiszniamala.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00775cd5-e950-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004500/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 103164,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała w ramach zadań:
Zadanie nr 1: Remont pomieszczeń budynku komunalnego przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała obejmujących m.in.:

1). roboty ogólnobudowlane w tym:
- rozbiórka istniejących ścian wewnętrznych, posadzek
- demontaż stolarki okiennej i drzwiowej
- wykonanie nowych ścian i sufitów podwieszanych
- wykonanie posadzek z płytek ceramicznych
- montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej
- wykonanie nowych tynków oraz powłok malarskich
2). roboty sanitarne
- wykonanie nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i c.w.u.
- montaż bezodpływowego zbiornika na ścieki
3). Roboty elektryczne i teletechniczne
- wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem osprzętu
- wykonacie instalacji oświetleniowej wraz z montażem opraw oświetleniowych
- wykonanie instalacji TV

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 88352,53 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń budynku komunalnego wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Spacerowej w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała w ramach zadań:
Zadanie nr 2: Wykonanie zagospodarowania terenu przy budynku komunalnym w m. Ozorowice gm. Wisznia Mała obejmujących m.in.:
- rozbiórka istniejących schodów
- wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych
- utwardzenie terenu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 14811,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143194,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143194,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143194,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZHU Bud-Wes Józef Wesołowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9161001498

7.3.3) Ulica: Łąkowa

7.3.4) Miejscowość: Sławoszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 56-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143194,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2021/BZP 00121045/01 z dnia 2021-07-20 do Zamawiającego wpłynęła 1 oferta. Przedmiotowa oferta zawierała cenę, która przewyższała kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane