Wykonanie II etapu zagospodarowania Placu Saperów w Głogowie w ramach realizacji zadania pn. „Zagospodarowanie Placu Saperów u zbiegu ulic Strzelecka – Nadbrzeżna - Zamkowa – Poczdamska”.
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238204
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 09:18
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3f10ef8-1091-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238204 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie II etapu zagospodarowania Placu Saperów w Głogowie w ramach realizacji zadania pn. „Zagospodarowanie Placu Saperów u zbiegu ulic Strzelecka – Nadbrzeżna - Zamkowa – Poczdamska”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265 583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie II etapu zagospodarowania Placu Saperów w Głogowie w ramach realizacji zadania pn. „Zagospodarowanie Placu Saperów u zbiegu ulic Strzelecka – Nadbrzeżna - Zamkowa – Poczdamska”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3f10ef8-1091-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003361/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Zagospodarowanie Placu Saperów u zbiegu ulic Strzelecka- Nadbrzeżna- Zamkowa- Poczdamska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174358/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.36.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1612455,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Plac Saperów w Głogowie znajduje się na terenie wpisanym do rejestru zabytków decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr A/2641/89 z dnia 16.04.1958r.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie II etapu zagospodarowania Placu Saperów zlokalizowanego na działce nr 266 oraz fragmentach działek 252/3, 264, 265, 267 - obręb 0002 w Głogowie. Obszar II etapu objęty niniejszy zamówieniem zajmuje powierzchnię ok. 1,68 ha.
Zamówienie obejmuje:
- roboty rozbiórkowe w zakresie m.in. istniejących schodów terenowych, ścieżek i chodników, nawierzchni parku w związku z budową oświetlenia parkowego, nawierzchni niecki fontanny dla wykonania remontu odwodnienia niecki,
- dokonanie niezbędnych wycinek drzew i krzewów kolidujących z nowym zagospodarowaniem,
- modernizację ciągów komunikacyjnych tj. ciągi piesze wewnątrzparkowe (nawierzchnia z kruszyw mineralnych) - pow. ok. 1899m2 oraz ciągi piesze wewnątrzparkowe (nawierzchnia granitowa) - pow. ok. 226m2,
- przebudowę schodów terenowych,
- renowację murków oporowych (uzupełnienie kamienia, czyszczenie, impregnacja, uzupełnienie spoin zaprawą),
- remont odwodnienia niecki,
- wykonanie elementów małej architektury,
- wykonanie oświetlenia parkowego - 66 punktów świetlnych (oprawy typu LED) wraz z układaniem linii kablowych zasilających i montażem 3 szaf rozdzielczo-sterowniczych,
- wykonanie zieleni, zakładanie trawników typu dywanowego traw i projektowanych nasadzeń,
- renowacja pomnika.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt budowlany i projekt wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ wraz z projektem remontu odwodnienia niecki fontanny i projektem ustawienia donic z zielenią w obszarze niecki fontanny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2326132,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2326132,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2326132,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pro-Infra Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 022346448
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 8
7.3.4) Miejscowość: Jerzmanowa
7.3.5) Kod pocztowy: 67-222
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty związane z wykonaniem instalacji elektrycznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2326132,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |