Termomodernizacja budynku remizy OSP przy ul. Wyszyńskiego w Świeradowie-Zdroju
Gmina Miejska Świeradów-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238370
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238370/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 10:07
- Lokalizacja
- Świeradów-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35747d0a-1c5f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6161001947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczePrzebudowa budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczne
Wykonawcy
1 przyznane
ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWY IDZIASZEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowe Miasto nad Wartą, PL · lot 0
234 385,01 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238370 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku remizy OSP przy ul. Wyszyńskiego w Świeradowie-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świeradów-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821397
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 35
1.5.2.) Miejscowość: Świeradów-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-850
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swieradowzdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swieradowzdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.umswieradowzdroj.nv.pl/m,1421,roboty-budowlane.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku remizy OSP przy ul. Wyszyńskiego w Świeradowie-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35747d0a-1c5f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238370
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003468/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja budynku remizy OSP przy ul. Wyszyńskiego w Świeradowie-Zdroju.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190402/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GMiI.271.22/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 218820,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część I - Branża budowlana i elektrycznaZakres zadania:
1. Branża budowlana
Roboty przygotowawcze.
Wykonanie robót elewacyjnych polegających na izolacji termicznej ścian zewnętrznych i wewnętrznych (elewacja tylna północna oraz elewacja boczna wschodnia). Ocieplenie. Położenie tynków elewacyjnych, malowanie ścian zewnętrznych. Licowanie ścian płytkami klinkierowymi. Roboty zimne.
Roboty dachowe.
Wykonanie i montaż konstrukcji wsporczej pod centralę wentylacyjną.
Wykonanie termoizolacji stropodachu. Obróbki blacharskie.
Montaż rynien dachowych, rur spustowych.
2. Branża elektryczna
Instalacja odgromowa.
Instalacja wyrównywania potencjałów.
Oświetlenie zewnętrzne elewacyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262700-8 - Przebudowa budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 106343,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Branża sanitarna1. Branża sanitarna
Centrala wentylacyjna z automatyką i osprzętem grzewczo-regulacyjnym i przeciwzamrożeniowym. Roboty murowe związane z przejściem przez dach wraz z uszczelnieniem.
Zasilanie centrali wentylacyjnej, wentylatora dachowego i podgrzewacza wody.
Wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach technologii kuchennej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 112476,66 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234385,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312037,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234385,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Remontowy Idziaszek Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861478534
7.3.3) Ulica: Jarocińska 11 c
7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto nad Wartą
7.3.5) Kod pocztowy: 63-040
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234385,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-10Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |