Naprawa i malowanie elewacji budynku Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238228
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 09:26
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e01bd4d1-1c59-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6610003945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238228 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa i malowanie elewacji budynku Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej
przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 26 72 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.um.ostrowiec.pl/pl/przetargi/przetargi-organizowane-przez-gmine-ostrowiec-swietokrzyski/aktualne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa i malowanie elewacji budynku Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowejprzy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e01bd4d1-1c59-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190696/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 213770,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest w ramach remontu obiektu naprawa i malowanie elewacji budynku oraz remont schodów zewnętrznych Centrum Przedsiębiorczości i Aktywizacji Zawodowej przy ul. Sandomierskiej 26A w Ostrowcu Świętokrzyskim. Całkowita powierzchnia elewacji wynosi około 3 328,19 m2. Wysokość najwyższego budynku wynosi około 13,5 m.
Zakres remontu obejmuje między innymi wykonanie następujących robót:
a) roboty przygotowawcze i porządkowe na potrzeby malowania elewacji:
˗ rozebranie rur spustowych na budynku C,
˗ oczyszczenie mechaniczne, zmycie, uzupełnienie ubytków tynku,
˗ demontaż jednostek zewnętrznych klimatyzatorów oraz ich ponowny montaż – każdorazowo demontaż uzgodnić z użytkownikiem,
˗ demontaż istniejących elementów instalacji elektrycznej i odgromowej wraz z osprzętem oraz ich ponowny montaż wraz z uwzględnieniem zmiany kołków montażowych,
˗ wycinka dwóch tui od strony południowo-zachodniej,
˗ zabezpieczenie otworów okiennych i drzwiowych oraz fasad przy klatkach schodowych folią.
b) malowanie ścian zewnętrznych:
˗ przygotowanie wyprawy pod malowanie – oczyszczenie i zmycie,
˗ wymiana dylatacji,
˗ impregnacja grzybobójcza elewacji,
˗ gruntowanie preparatem wzmacniającym jednokrotnie,
˗ dwukrotne malowanie elewacji farbą silikatową kolor MAXICO MX6 i PATAGONIA PT3.
˗ wykonać cokół z tynku mozaikowego,
c) rusztowania:
˗ montaż rusztowań wraz z osłonami z siatek i daszków ochronnych oraz uziemieniem.
d) roboty uzupełniające:
˗ oczyszczenie i dwukrotne malowanie balustrad, pochwytów, kratek i skrzynek metalowych na elewacji farbą do metalu kolor RAL 7045,
˗ usunięcie istniejących i wykonanie nowych napisów aluminiowych na północnej i południowej ścianie elewacji,
˗ naprawa zapadniętej nawierzchni z kostki brukowej o powierzchni około 15 m2,
˗ wymiana płytek gresowych na schodach i spocznikach wszystkich schodów zewnętrznych o powierzchni około 90,0 m2. Istniejące płytki należy zdemontować, powierzchnię wyrównać i ułożyć nowe mrozoodporne płytki antypoślizgowe R10-R12 na kleju mrozoodpornym z zastosowaniem spoinowania „fugą” mrozoodporną i wodoodporną. Na stopniach należy ułożyć płytki mrozoodporne ryflowane zabezpieczające przed poślizgiem. Pierwszy i ostatni stopień i podstopień każdego biegu schodów należy wykonać w odcieniu ciemniejszym od reszty płytek.
Uwaga:
Budynek nie zostanie wyłączony z użytkowania na okres trwania prac
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442110-1 - Malowanie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do oferty z najkorzystniejszą ceną.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367770,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381300,00 PLN
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |