Świadczenie usług zwalczania śliskości i odśnieżania dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022

Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238414
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-20 10:21
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6422599376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

4 przyznane

MAREK DOBOSIEWICZOrzesze, PL
100 008 PLN
MAREK DOBOSIEWICZOrzesze, PL
100 008 PLN
FRANCISZEK SZOSTAKStanowice, PL
97 232,4 PLN
FRANCISZEK SZOSTAKStanowice, PL
97 232,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.