Zagospodarowanie terenu przy świetlicach w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała
Gmina Wisznia Mała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238409
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 10:19
- Lokalizacja
- Wisznia Mała, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73146e3c-eed7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9151603764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238409 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy świetlicach w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisznia Mała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934897
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrocławska 9
1.5.2.) Miejscowość: Wisznia Mała
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-114
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wiszniamala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiszniamala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.wiszniamala.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy świetlicach w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73146e3c-eed7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004500/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Zagospodarowanie terenu przy budynku gospodarczo-spotkaniowym w m. Machnice i m. Pierwoszów gm. Wisznia Mała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.10.21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowania terenu przy świetlicach wiejskich w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała w ramach zadania:Zadanie nr 1*: Zagospodarowanie tereny przy świetlicy w m. Pierwoszów gm. Wisznia Mała.
obejmująca:
Zadanie nr 1*:
1). Wykonanie utwardzenia terenu przy świetlicy z kostką betonową gr. 8cm o pow. ok. 488m2 w tym:
- korytowanie
- wykonanie podbudowy
- ustawienie obrzeży betonowych
- ułożenie kostki brukowej
2). wykonanie nawierzchni trawiastej w tym:
a. przygotowanie nawierzchni pod się siew trawy w tym:
- niwelacja terenu o pow. ok. 537m2
- wykonanie orki glebogryzarką
- siew trawy o pow. ok. 231m2
UWAGA!!!
Zamawiający wprowadza następujące zmiany w stosunku do dokumentacji projektowej:
1). Tereny utwardzone należy wykonać z kostki brukowej gr. 8cm
2). Pod podbudowę należy wykonać stabilizację cementową Rm=2,5MPa o grubości warstwy po zagęszczeniu – 15cm
3) Zadanie nie obejmuje siewu trawy pod placem zabaw
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje poniższa dokumentacja:
A. Dokumentacja projektowa:
Zadanie nr 1*
a). projekt budowlany i wykonawczy pn.: „Budowa budynku gospodarczo- integracyjnego, budowa bezodpływowego zbiornika na ścieki bytowe”, na dz. nr 108/3, obręb sporządzonym przez Biuro Projektowe Kowalewski, 63-900 Rawicz, ul. Wojska Polskiego 26;
b). Projekt zagospodarowania terenu z zakresem robót i z lokalizacją placu zabaw
c). Szczegółowa Specyfikacja Wykonania i Odbioru robót
B. Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami
C. Przedmiary robót
Uwaga!!!!
Załączony przedmiary robót służy jako materiał pomocniczy, w celu zapoznania się Wykonawcy z charakterem przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien sprawdzić ilości i charakter prac oraz dokonać wyceny prac, opisanych w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, zgodnie z własnym rozpoznaniem przedmiotu zamówienia. W przypadku rozbieżności pomiędzy projektem budowlanym a przedmiarem robót Zamawiający za właściwe uzna zakres robót oraz ich ilości zawarte w projekcie budowlano – wykonawczym.
3. Szczególne warunki realizacji zamówienia:
1) Wykonawca ustanowi we własnym zakresie i na własny koszty Kierownika budowy .
2) Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia bieżącej obsługi geodezyjnej budowy, łącznie z geodezją inwentaryzacją powykonawczą wszystkich robót, sporządzenia mapy powykonawczej w tym ewentualnej aktualizacji w ewidencji gruntów i budynków sposobu użytkowania gruntu objętego inwestycją,
3) Wykonawca dokona zgłoszenia rozpoczęcia robót gestorom sieci znajdujących w rejonie prowadzonych robót. W przypadku uszkodzenia urządzeń infrastruktury technicznej należy powiadomić niezwłocznie Zamawiającego, Inspektora nadzoru oraz gestorów sieci. Uszkodzenia naprawić na własny koszt.
4) Wykonawca zapewnia materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu umowy, posiadające aktualne atesty i certyfikaty. Transport materiałów na plac budowy oraz dostarczenie i eksploatacja maszyn i urządzeń obciążają Wykonawcę.
5) Wyroby budowlane użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymaganiom określonym w obowiązujących przepisach: Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2020 poz. 215 ze zm. ) oraz Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 poz. 1333 ze zm.).
7) Przewiduje się także możliwość rezygnacji z wykonywania części (elementów) przedmiotu umowy przewidzianych w dokumentacji projektowej w sytuacji, zaistnienia niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i nienależnych od strony umowy okoliczności powodujących niemożność, niecelowość, zbędność czy bezzasadność realizowania poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia, interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publiczny przy jednoczesnym obniżeniu wynagrodzenia umownego o wartość niezrealizowanych elementów przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 102725,65 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowania terenu przy świetlicach wiejskich w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała w ramach zadania:Zadane nr 2*: Zagospodarowanie tereny przy świetlicy w m. Machnice gm. Wisznia Mała.
obejmująca:
1). Wykonanie utwardzenia terenu przy świetlicy oraz wjazdu z kostką betonową gr. 8 cm o pow. ok. 524m2 w tym:
- korytowanie
- wykonanie podbudowy
- ustawienie obrzeży betonowych
- ułożenie kostki brukowej
2). wykonanie nawierzchni trawiastej o pow. ok.523m2 w tym:
a. przygotowanie nawierzchni pod się trawy w tym:
- wykonanie oprysku herbicydem istniejącej darni
- plantowanie terenu
- wykonanie orki glebogryzarką
- siew trawy
3). Wykonanie opaski z pospółki ograniczonej obrzeżem betonowym w terenie zielonym
UWAGA!!!
Zamawiający wprowadza następujące zmiany w stosunku do dokumentacji projektowej:
1). Tereny utwardzone należy wykonać z kostki brukowej gr. 8cm
2). Pod podbudowę nalży wykonać stabilizację cementową Rm=2,5MPa o grubości warstwy po zagęszczeniu – 15cm
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje poniższa dokumentacja:
A. Dokumentacja projektowa:
a) Projekt budowlanym i wykonawczy pn.: „Budowa budynku gospodarczo- integracyjnego, budowa bezodpływowego zbiornika na ścieki bytowe”, na dz. nr 9/3, obręb Machnice sporządzonym przez Biuro Projektowe Kowalewski,
b) Projekt zagospodarowania terenu z zakresem robót
c) Szczegółowa Specyfikacja Wykonania i Odbioru robót
B. Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami
C. Przedmiary robót
Uwaga!!!!
Załączony przedmiary robót służy jako materiał pomocniczy, w celu zapoznania się Wykonawcy z charakterem przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien sprawdzić ilości i charakter prac oraz dokonać wyceny prac, opisanych w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, zgodnie z własnym rozpoznaniem przedmiotu zamówienia. W przypadku rozbieżności pomiędzy projektem budowlanym a przedmiarem robót Zamawiający za właściwe uzna zakres robót oraz ich ilości zawarte w projekcie budowlano – wykonawczym.
3. Szczególne warunki realizacji zamówienia:
1) Wykonawca ustanowi we własnym zakresie i na własny koszty Kierownika budowy .
2) Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia bieżącej obsługi geodezyjnej budowy, łącznie z geodezją inwentaryzacją powykonawczą wszystkich robót, sporządzenia mapy powykonawczej w tym ewentualnej aktualizacji w ewidencji gruntów i budynków sposobu użytkowania gruntu objętego inwestycją,
3) Wykonawca dokona zgłoszenia rozpoczęcia robót gestorom sieci znajdujących w rejonie prowadzonych robót. W przypadku uszkodzenia urządzeń infrastruktury technicznej należy powiadomić niezwłocznie Zamawiającego, Inspektora nadzoru oraz gestorów sieci. Uszkodzenia naprawić na własny koszt.
4) Wykonawca zapewnia materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu umowy, posiadające aktualne atesty i certyfikaty. Transport materiałów na plac budowy oraz dostarczenie i eksploatacja maszyn i urządzeń obciążają Wykonawcę.
5) Wyroby budowlane użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymaganiom określonym w obowiązujących przepisach: Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2020 poz. 215 ze zm. ) oraz Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 poz. 1333 ze zm.).
7) Przewiduje się także możliwość rezygnacji z wykonywania części (elementów) przedmiotu umowy przewidzianych w dokumentacji projektowej w sytuacji, zaistnienia niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i nienależnych od strony umowy okoliczności powodujących niemożność, niecelowość, zbędność czy bezzasadność realizowania poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia, interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publiczny przy jednoczesnym obniżeniu wynagrodzenia umownego o wartość niezrealizowanych elementów przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 113920,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zagospodarowania terenu przy świetlicach wiejskich w m. Pierwoszów i Machnice gm. Wisznia Mała w ramach zadania:Zadanie nr 3*: Budowa infrastruktury rekreacyjno - sportowej w Pierwoszowie w Gminie Wisznia Mała
obejmująca:
1) Wykonanie placu zabaw
1.1 wykonanie placu zabaw z mat gumowych przerostowych ok. 308m2w tym:
a. przygotowanie nawierzchni pod siew trawy
b. ułożenie siaki przeciw kretom
c. nawiezieni ziemi kompostowej - warstwa po zagęszczeniu min.10cm
d. siew trawy
1.2 dostawa i montaż urządzeń zabawowych:
a. zamek
b. linarium
c. huśtawka typ „bocianie gniazdo”
1.3 wykonanie ogrodzenia placu zabaw
a. montaż ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych
Panel ogrodzeniowy, o wysokości 1,00 m , bez wypustek drutów pionowych powyżej drutów poziomych lub pręty pionowe zakończone pełnym łukiem uniemożliwiającym skaleczenie lub zaczepienie ubraniem, minimum dwa przetłoczenia poziome, zgrzewany z drutu o średnicy min. Ø 4,5 mm, zabezpieczenie antykorozyjne poprzez cynkowanie ogniowe i wraz z osprzętem.
b. wykonanie podmurówki
Podmurówka z prefabrykatów betonowych o wysokości 20cm, wraz z łącznikami, szara na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową,
c. montaż słupków ogrodzeniowych
Słupek ogrodzeniowy - wysokość dostosowana do montażu paneli jw., jednak nie krótsza niż 1,80 m, przystosowanie do montażu poprzez wbetonowanie (beton B15) na głębokość 0,60 m stopa min. 0,25x0,25m, profil słupka zamknięty min. 60 x 40 mm, gr. ścianki profilu min. 1,5 mm, zabezpieczenie antykorozyjne poprzez cynkowanie ogniowe wraz z zaślepką
d. montaż furtki
Furtka wejściowa o wysokości 1,20 m, szerokość bramki 1,50 m, profil nośny z kształtowników zamkniętych min. 40 x 40 mm i grubości ścianki 1,50 mm z wypełnioną panelem z drutu gr. min. Ø 4,5 mm, zawiasy z możliwością regulacji. Słupki bramki z profilu zamkniętego min. 60 x 60 mm i grubości ścianek profilu min. 3 mm, przystosowane do montażu poprzez wbetonowanie (beton B15) na głębokość 0,60 m stopa min. 0,25x0,25m. Całość zabezpieczona antykorozyjne poprzez cynkowanie ogniowe. Bramka wyposażona w akcesoria: kaseta puszka z zamkiem i klamką, wkładka patentową, zawiasy systemowe.
2) dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
- koła Tai Chi
- wyciskanie siedząc w górę
- wyciskanie siedząc w przód
- biegacz
- jeździec
-narciarz
3). dostawa i montaż urządzeń małej architektury
- stół do gry w szachy z ławkami z oparciem
--stół do gry w chińczyka z ławkami z oparciem
- kosze metalowe na odpady
- tablica informacyjna
- tablice z regulaminem
„Zadanie dofinansowane przez Aglomerację Wrocławską”
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje poniższa dokumentacja:
A. Dokumentacja projektowa:
a) Projekt budowlany pn: „Budowa siłowni zewnętrznej, budowa placu zabaw dla dzieci wykonany przez Biuro Projektowe Kowalewski
b) SST
B. Specyfikacja warunków zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami
C. Przedmiary robót
Uwaga!!!!
Załączony przedmiary robót służy jako materiał pomocniczy, w celu zapoznania się Wykonawcy z charakterem przedmiotu zamówienia. Wykonawca powinien sprawdzić ilości i charakter prac oraz dokonać wyceny prac, opisanych w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, zgodnie z własnym rozpoznaniem przedmiotu zamówienia. W przypadku rozbieżności pomiędzy projektem budowlanym a przedmiarem robót Zamawiający za właściwe uzna zakres robót oraz ich ilości zawarte w projekcie budowlano – wykonawczym.
3. Szczególne warunki realizacji zamówienia:
2) Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia bieżącej obsługi geodezyjnej budowy, łącznie z geodezją inwentaryzacją powykonawczą wszystkich robót, sporządzenia mapy powykonawczej w tym ewentualnej aktualizacji w ewidencji gruntów i budynków sposobu użytkowania gruntu objętego inwestycją,
3) Wykonawca dokona zgłoszenia rozpoczęcia robót gestorom sieci znajdujących w rejonie prowadzonych robót. W przypadku uszkodzenia urządzeń infrastruktury technicznej należy powiadomić niezwłocznie Zamawiającego, Inspektora nadzoru oraz gestorów sieci. Uszkodzenia naprawić na własny koszt.
4) Wykonawca zapewnia materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu umowy, posiadające aktualne atesty i certyfikaty. Transport materiałów na plac budowy oraz dostarczenie i eksploatacja maszyn i urządzeń obciążają Wykonawcę.
5) Wyroby budowlane użyte do wykonania robót muszą odpowiadać wymaganiom określonym w obowiązujących przepisach: Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2020 poz. 215 ze zm. ) oraz Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 poz. 1333 ze zm.).
6) Urządzenia zabawowe muszą posiadać certyfikat ich zgodności z normą 16630:2015-06 lub PN-EN 1176:2009/2017 lub PN-EN 913:2008 wydany przez jednostkę certyfikującą uprawnioną do badań urządzeń i wydawania tego typu dokumentów. Certyfikaty powinny się odwoływać do nazw i kart katalogowych urządzeń, które Wykonawca zamierza zamontować w ramach niniejszego zamówienia. Certyfikaty powinny być wydane w jęz. polskim i terminowo ważne – dot. zadania nr 3.
7) Przewiduje się także możliwość rezygnacji z wykonywania części (elementów) przedmiotu umowy przewidzianych w dokumentacji projektowej w sytuacji, zaistnienia niemożliwych do wcześniejszego przewidzenia i nienależnych od strony umowy okoliczności powodujących niemożność, niecelowość, zbędność czy bezzasadność realizowania poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia z punktu widzenia realizowanego zamówienia, jego społeczno-gospodarczego przeznaczenia, interesu społecznego lub interesu Zamawiającego jako dysponenta środków publiczny przy jednoczesnym obniżeniu wynagrodzenia umownego o wartość niezrealizowanych elementów przedmiotu zamówienia.
8) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
4.5.5.) Wartość części: 115599,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124881,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227920,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124881,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ravea Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952016053
7.3.3) Ulica: Wojciecha Cybulskiego
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-205
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124881,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138594,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226551,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138594,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ravea Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952016053
7.3.3) Ulica: Wojciecha Cybulskiego
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-205
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138594,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157281,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157281,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157281,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ravea Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952016053
7.3.3) Ulica: Wojciecha Cybulskiego
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-205
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157281,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |