Zagospodarowanie terenu przy budynku gminnym w miejscowości Chojęcin – Parcele

GMINA BRALIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238240
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00238240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 09:31
Lokalizacja
Bralin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9794887-1d2f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6191945067
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychRoboty drogoweInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238240 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy budynku gminnym w miejscowości Chojęcin – Parcele

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRALIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 3

1.5.2.) Miejscowość: Bralin

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-640

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 78 11 201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bralin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bralin.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugbralin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy budynku gminnym w miejscowości Chojęcin – Parcele

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9794887-1d2f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000409/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Zagospodarowanie terenu przy budynku gminnym w miejscowości Chojęcin – Parcele

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192182/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot Zamówienia podstawowego obejmuje m.in.:
1) demontaż pozostałości po fundamencie opłotowania oraz demontaż krawężników,
2) wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej warstwą AC11W śr. Gr. 1 cm (193 Mg),
3) wykonanie warstwy ścieralnej gr. 5cm z betonu asfaltowego AC11S na powierzchni ok. 2569 m2,
4) wyprofilowanie i umocnienie poboczy o szerokości 0,75mm kamieniem łamanym – gr. warstwy – 15cm na powierzchni 62 m2
5) wykonanie opaski ze żwiru płukanego na folii ogrodniczej,
6) Realizacja inwestycji dotyczy wykonania na istniejącej podbudowie nawierzchni asfaltowych
oprócz zjazdów.
1.2. Przedmiotem Zamówienia objętego prawem opcji jest:
„Utwardzenie kostką brukową dojścia do Domu Ludowego w Chojęcinie”
2. Przedmiot Zamówienia objętego prawem opcji obejmuje m.in.:
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej o gr. 6 cm wraz z podsypką na istniejącej
podbudowie o powierzchni ok. 223 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233140-2 - Roboty drogowe

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306443,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306443,48 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane