Remont pokrycia dachu w budynku przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju
Miejski Zarząd Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238609
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 11:16
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e943ca4-21d7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6332141372
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Naprawa i konserwacja dachów
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238609 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu w budynku przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271204971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 55
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 47 870 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: logistyka@mznjastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzn.jastrzebie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie gminnym zasobem nieruchomości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu w budynku przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e943ca4-21d7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198259/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DL.4221.16.2021.AWP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 52891,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju.Część 1: segment I - kuchnia
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju polegający na usunięciu pęcherzy z istniejącego pokrycia, wyklejeniu łat z papy termozgrzewalnej podkładowej, pokryciu papą termozgrzewalną nawierzchniową, częściowej wymianie obróbek blacharskich, naprawą komina, demontażu i ponownym montażu instalacji fotowoltaicznej zabudowanej na segmencie nr III budynku, demontażu i montażu instalacji odgromowej na całej powierzchni dachu budynku wraz z wymianą wsporników i robotami towarzyszącymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 12208,04 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju.Część 2: segment II - sala balowa
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju polegający na usunięciu pęcherzy z istniejącego pokrycia, wyklejeniu łat z papy termozgrzewalnej podkładowej, pokryciu papą termozgrzewalną nawierzchniową, częściowej wymianie obróbek blacharskich, naprawą komina, demontażu i ponownym montażu instalacji fotowoltaicznej zabudowanej na segmencie nr III budynku, demontażu i montażu instalacji odgromowej na całej powierzchni dachu budynku wraz z wymianą wsporników i robotami towarzyszącymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 19286,94 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju.Część 3: segment III - pomieszczenia OSP i MOK-u
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu na wszystkich trzech segmentach budynku użytkowego przy ul. Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju polegający na usunięciu pęcherzy z istniejącego pokrycia, wyklejeniu łat z papy termozgrzewalnej podkładowej, pokryciu papą termozgrzewalną nawierzchniową, częściowej wymianie obróbek blacharskich, naprawą komina, demontażu i ponownym montażu instalacji fotowoltaicznej zabudowanej na segmencie nr III budynku, demontażu i montażu instalacji odgromowej na całej powierzchni dachu budynku wraz z wymianą wsporników i robotami towarzyszącymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 21396,59 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |