Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec

Gmina Gorzków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238449
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00238449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 10:28
Lokalizacja
Gorzków-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53a02cf9-ede2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5641691130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychWiercenie studni wodnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238449 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 9

1.5.2.) Miejscowość: Gorzków-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-315

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846838156

1.5.8.) Numer faksu: 846838111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorzkow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uggorzkow.bip.e-zeto.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53a02cf9-ede2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006834/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151756/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021.CP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1090916,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego „Przebudowa stacji ujęcia wody w miejscowości Orchowiec", polegające na opracowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej oraz realizacja robót budowlanych w zakresie przebudowy stacji ujęcia wody. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) rozpoznanie warstw wodonośnych dla potrzeb możliwości wykonania nowych odwiertów studni głębinowych,
2) wykonania badań warstw gruntu na potrzeby rozbudowy obiektów kubaturowych,
3) uzyskanie map do celu opracowania dokumentacji na pozwolenie na budowę,
4) opracowanie operatu wodnoprawnego dla poboru wody ze źródeł podziemnych,
5) uzyskanie warunków technicznych, wszystkich wymaganych uzgodnień, opinii, dokumentacji i decyzji administracyjnych w zakresie wykonywanych robót budowlanych,
6) wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę do organu administracji architektoniczno-budowlanej z wymaganymi załącznikami stosownie do art. 29 ust. 1 pkt 3 oraz art. 30 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t. j. Dz. U. z 2020 poz., 1333 z późn. zm.) oraz wykonania projektów wykonawczych w zakresie niezbędnym do zrealizowania robót budowlanych dla przedmiotowej Stacji Ujęcia Wody celem zwiększenia niezawodności funkcjonowania przedmiotowych obiektów, poprawy parametrów uzdatnianej wody, poprawy właściwości funkcjonalno-użytkowych,
7) zaprojektowanie i wykonanie minimów dwóch studni głębinowych,
8) zaprojektowanie i wykonanie pompowni II stopnia,
9) zaprojektowanie systemu uzdatniania pobranej wody,
10) zaprojektowanie systemu dezynfekcji wody,
11) zaprojektowanie instalacji sanitarnych wewnątrz budynku SUW,
12) zaprojektowanie instalacji PV, dla zaspokojenia potrzeb energetycznych SUW,
13) właściwe i zgodne z zasadami sztuki budowlanej wykonanie robót budowlano-montażowych dla Inwestycji,
14) wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz inwentaryzacji geodezyjnej,
15) pełnienie nadzorów autorskich w ramach opracowanej dokumentacji projektowej,
16) przeprowadzenie indywidualnego szkolenia dla wszystkich użytkowników,
17) przeprowadzenie prób końcowych, w tym m. in. rozruchu technologicznego i nadzór nad próbami eksploatacyjnymi,
18) przygotowanie i przekazanie szczegółowej instrukcji obsługi,
19) wykonanie powykonawczego zestawienia materiałów wbudowanych i opracowania kosztorysu powykonawczego, celem rozliczenia inwestycji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane