Naprawa sanitariatu na I piętrze w budynku nr 2 we Wrocławiu

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00239038
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00239038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 13:01
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eea30603-3187-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8951897962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalacje mechaniczneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239038 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa sanitariatu na I piętrze w budynku nr 2 we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020625701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obornicka 100-102

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 2wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.2wog.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa sanitariatu na I piętrze w budynku nr 2 we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eea30603-3187-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane Wykonawcy na pod. art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, z uwagi, że w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym (art. 275 pkt. 2) (nr sprawy: INFR/299/2020) nie zostały złożone żadne oferty, a przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione w dniu 28.07.2021 r. na pod. art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. Ogłoszenie o ww. postępowaniu zostało opublikowane w BZP pod numerem: 2021/BZP 00111779/01 z dnia 13.07.2021 r.. Ponadto pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Do negocjacji zostanie zaproszony Wykonawca: PREMAT-BUD Maciej Gintowt, ul. Boczna 4, 50-502 Wrocław. Wartość szacunkowa zamówienia została ustalona na kwotę 80 753,63 zł netto (18 914,96 euro). Oraz: Zamówienie udzielane Wykonawcy na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, z uwagi na wyżej wskazaną okoliczność, w uprzednio prowadzonym, wyżej wskazanym, postępowaniu ogłoszonym pod nr jak wyżej. Zaproszono Wykonawcę: PIOTR KOZŁOWSKI "PETRO" Osłowice 43, 56­209 Jemielno.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ab5097b3-e395-11eb-b885-f28f91688073

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INFR/365/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawę sanitariatu na I piętrze w budynku nr 2 we Wrocławiu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

a) Wykonawca PREMAT-BUD Maciej Gintowt, ul. Boczna 4, 50-502 Wrocław
nie wyraził zgody na podjęcie realizacji przedmiotowego zamówienia z terminem przewidzianym w dokumentacji postępowania tj. 30 dni. Wykonawca wyraził chęć podjęcia się zadania, ale z terminem realizacji 70 dni. Zamawiający, zgodnie
z przepisami ustawy Pzp, nie ma możliwości wydłużenia terminu realizacji przedmiotowego zamówienia, ponieważ postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 2. Powyższe oznacza, iż Zamawiający nie jest uprawniony do istotnej zmiany pierwotnych warunków zamówienia.
b) Wykonawca Piotr Kozłowski „Petro” ul. Osłowice 43, 56-209 Osłowice nie stawił się na podpisaniu umowy w wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. 27.09.2021 r., w związku z tym Zamawiający wyznaczył nowy termin na podpisanie umowy na dzień 30.09.2021 r. Wykonawca poinformował, że nie jest w stanie podpisać umowy wcześniej niż między 15 a 20 listopada. Termin realizacji zamówienia to 30 dni. Zawarcie umowy w terminie wskazanym przez Wykonawcę uniemożliwiłoby prawidłowe rozliczenie, przed końcem roku kalendarzowego, środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia.

W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu.
2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane