Wydzielenie stref pożarowych oraz dostosowanie budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie przy al. Gen. Sikorskiego 49c do aktualnych wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00239991
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00239991/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-21 08:51
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7bf1538-d4e1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8131106223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneDrzwiRoboty rozbiórkoweRoboty muroweRoboty w zakresie umocnień przeciwogniowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ALPALINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
797 941,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239991 z dnia 2021-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wydzielenie stref pożarowych oraz dostosowanie budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie przy
al. Gen. Sikorskiego 49c do aktualnych wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 20

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wydzielenie stref pożarowych oraz dostosowanie budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie przy
al. Gen. Sikorskiego 49c do aktualnych wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7bf1538-d4e1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239991

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011325/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 „Wydzielenie stref pożarowych oraz dostosowanie budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie przy al. Gen. Sikorskiego 49c do aktualnych wymagań w zakresie ochrony przeciwpożarowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095931/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: O.RZ.D-3.2412.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 615056,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Wydzielenie stref pożarowych oraz dostosowanie budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie przy al. Gen. Sikorskiego 49c do aktualnych wymagań
w zakresie ochrony przeciwpożarowej"
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych budynku Oddziału GDDKiA w Rzeszowie zlokalizowanego przy al. Gen. Sikorskiego 49c.
Zamówienie obejmuje w szczególności:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty w zakresie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej;
- przebudowę budynku w zakresie Ppoż.;
- renowacja oraz wykonanie powłok antykorozyjnych i ogniochronnych konstrukcji;
- roboty budowlane wykończeniowe.

Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia wymagany do wykonania określony został w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44221200-7 - Drzwi

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262520-2 - Roboty murowe

45343100-4 - Roboty w zakresie umocnień przeciwogniowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 797941,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797941,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 797941,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALPALINE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8133771048

7.3.3) Ulica: Langiewicza 22

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-021

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Instalacje sanitarne - HYDROMET, Futoma 750D, 36-030 Błażowa
Instalacje elektryczne - INSTALBEST, Rudna Mała 160, 36-060 Głogów Młp.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 797941,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-07-25
2021-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane