Remont Warsztatów Terapii Zajęciowej
Gmina Sawin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00238930
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00238930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 12:34
- Lokalizacja
- Sawin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4093e18e-1a03-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5632160516
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00238930 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Warsztatów Terapii Zajęciowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sawin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chutecka
1.5.2.) Miejscowość: Sawin
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825673012
1.5.8.) Numer faksu: 82 5459714
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sawin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sawin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Warsztatów Terapii Zajęciowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4093e18e-1a03-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011419/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont Warsztatów Terapi Zajęciowej w Sawnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186140/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSG.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest remont Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sawinie.
2) W ramach remontu planuje się prace rozbiórkowe, remontowe, budowę ścianek działowych wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, roboty malarskie i okładzinowe, roboty posadzkarskie, remont pochylni i schodów wejściowych, wyposażenie w nowe elementy jak odbojnik, poręcze, ściankę modułową, wewnętrzną instalacje zimnej wody, ciepłej wody użytkowej oraz kanalizacji sanitarnej, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, koryta kablowe dla instalacji teletechnicznej parteru, wymianę opraw oświetlenia ogólnego toalet.
3) Orientacyjny zakres prac określają przedmiar robót, opis przedmiotu zamówienia rysunki, stanowiące integralną część SWZ:
4) Wykonawca wykona wszystkie inne prace niewymienione a niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia: zabezpieczenie folią okien, podłóg, przygotowanie frontu robót, wyniesienie mebli i zabezpieczenie mienia Zamawiającego i inne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
31650000-7 - Oprawy izolowane
39370000-6 - Instalacje wodne
45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |