Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie

GMINA BEDLNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00240894
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00240894/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-21 13:09
Lokalizacja
Bedlno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f37712d2-f057-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7752406180
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneStolarka budowlanaRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

JAN PERKAŁódź, PL · lot 0
1 586 709,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00240894 z dnia 2021-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BEDLNO

1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA BEDLNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 24

1.5.2.) Miejscowość: Bedlno

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-311

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 242821420

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugbedlno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bedlno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f37712d2-f057-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240894

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003976/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja obiektów Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie i Gminnego Ośrodka Kultury w Bedlnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132212/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie w następującym zakresie:
a) docieplenie ścian zewnętrznych
b) docieplenie stropów i stropodachów wraz z wymianą pokrycia dachu
c) wymiana okien i drzwi zewnętrznych
d) modernizacja wewnętrznej instalacji c.o.
e) modernizacja źródła ciepła – pompy ciepła wspomagane instalacją PV
f) roboty towarzyszące
UWAGA!
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wszystkie ewentualne prace wykończeniowe związane z jego realizacją np. naprawę i malowanie ościeży wewnętrznych po wymianie okien i drzwi, naprawę i malowanie ścian bezpośrednio związanych z wymianą instalacji c.o. (za grzejnikami, rurociągami itp.), w związku z wymianą pokrycia dachu wymianę wszystkich jego elementów włącznie z podbitką itp.

1.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 1A do SWZ, obejmująca:
- projekt budowlany – branża budowlana,
- projekt budowlany – branża sanitarna,
- projekt budowlany – branża elektryczna;
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (SST) – załącznik nr 1B do SWZ,
obejmujące:
- szczegółową specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót – branża budowlana,
- szczegółową specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót – branża sanitarna;
- szczegółową specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót – branża elektryczna;
c) Przedmiary robót – załącznik nr 1C do SWZ, obejmujące:
- przedmiar robót – branża budowlana,
- przedmiar robót – branża sanitarna;
- przedmiar robót – branża elektryczna
(Uwaga: ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia Zamawiający udostępnia przedmiary robót jako materiał poglądowo – informacyjny);
d) projekt umowy – załącznik nr 5A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44220000-8 - Stolarka budowlana

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1586709,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1586709,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1586709,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JOHN-BUD JAN PERKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 101138625

7.3.3) Ulica: USŁUGOWA

7.3.4) Miejscowość: ŁÓDŹ

7.3.5) Kod pocztowy: 92-614

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1586709,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-31
2021-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane