Adaptacja pomieszczeń budynku SP nr 7 w Bartoszycach z przeznaczeniem na szkołę muzyczną

GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00239068
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00239068/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 13:07
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2f99d7f-25c4-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7431862678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239068 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń budynku SP nr 7 w Bartoszycach z przeznaczeniem na szkołę muzyczną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743485

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Monte Cassino 1

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897629804

1.5.8.) Numer faksu: 897629805

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bartoszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.bartoszyce.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pomieszczeń budynku SP nr 7 w Bartoszycach z przeznaczeniem na szkołę muzyczną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2f99d7f-25c4-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239068

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003550/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Adaptacja pomieszczeń budynku SP nr 7 w Bartoszycach z przeznaczeniem na szkołę muzyczną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00208193/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP.271.32.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie adaptacji części pomieszczeń oświatowych z przeznaczeniem na szkołę muzyczną oraz dostosowanie całego budynku do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Po adaptacji część budynku ma zapewnić niezbędną infrastrukturę w celu prawidłowego funkcjonowania szkoły muzycznej. Zamawiający oczekuje, że prace budowlane wykonane w oparciu o dokumentację projektową zapewnią podniesienie standardu funkcjonalnego oraz dostosują obiekt do obowiązujących przepisów p.poż., bhp oraz sanepid.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane