Remont obiektów przeznaczonych do czasowego magazynowania pojemników z tlenem na terenie JRG Nr 8 KM PSP w Łodzi – ETAP I

KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00239595
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00239595/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-20 15:06
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04deb8b9-1b88-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9820279483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchniRoboty rozbiórkoweMontaż konstrukcji metalowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchniFundamentowanieMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

CERMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Krzysztoporska, PL · lot 0
270 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239595 z dnia 2021-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektów przeznaczonych do czasowego magazynowania pojemników z tlenem na terenie JRG Nr 8 KM PSP w Łodzi – ETAP I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472071833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zgierska 47

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-446

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 616 30 00

1.5.8.) Numer faksu: 42 616 60 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kmpsp07@straz.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kmpsp-lodz

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/straz_lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont obiektów przeznaczonych do czasowego magazynowania pojemników z tlenem na terenie JRG Nr 8 KM PSP w Łodzi – ETAP I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04deb8b9-1b88-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239595

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002402/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont obiektów przeznaczonych do czasowego magazynowania pojemników z tlenem na terenie JRG Nr 8 KM PSP w Łodzi – ETAP I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00188615/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MK.2370.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 206659,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu wiaty na pojemniki z tlenem wraz z kostką okolic wiaty (remont placów utwardzonych 180 m2) na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 8 Komendy Miejskiej PSP w Łodzi.
Remont należy wykonać zgodnie z opracowaniem „Wymagania techniczne remontu utwardzeń placu manewrowego oraz remontu obiektu przeznaczonego do czasowego magazynowania pojemników z tlenem” wykonanym przez Pracownię Projektową m2 mgr inż. Michał Skubisz,
95-100 Zgierz ul. Obrońców Warszawy 40D, stanowiącym szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia - Załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233228-3 - Roboty budowlane w zakresie krycia powierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45262210-6 - Fundamentowanie

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292740 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CERMONT SPÓŁKA Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100526319

7.3.3) Ulica: PIOTRKOWSKA 10

7.3.4) Miejscowość: WOLA KRZYSZTOPORSKA

7.3.5) Kod pocztowy: 97-371

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ROBOTY ROZBIÓRKOWE, ZIEMNE, BRUKARSTWO.
NIVELA SPÓŁKA Z O.O., ŁAWY 57, 97-400 ŁAWY,
INSTALACJE ODGROMOWE I UZIEMIAJĄCE.
KL-INSTAL S.C., PIOTR KULBAT, SZYMON LIPSKI, POLICHNO 79, 97-32O WOLBÓRZ.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15
2021-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane