Budowa budynku świetlicowo-garażowego w miejscowości Makoszyn
GMINA BIELINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00239690
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00239690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 15:46
- Lokalizacja
- Bieliny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da0f7ce0-0bca-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6572398774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239690 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku świetlicowo-garażowego w miejscowości Makoszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009975
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 17
1.5.2.) Miejscowość: Bieliny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-004
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.ania@bieliny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieliny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabieliny.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku świetlicowo-garażowego w miejscowości Makoszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da0f7ce0-0bca-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007322/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa świetlicy w Makoszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167755/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1061077,82
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zadania inwestycyjnego należy wykonać następujący zakres rzeczowy:
Budynek parterowy, niepodpiwniczony, w konstrukcji murowanej, przykryty dachem spadzistym. W rzucie poziomym budynek ma kształt prostokątny z osią podłużną zorientowaną w kierunku północ – południe.
Wymiary budynku w obrusie całkowitym ścian zewnętrznych wraz z zadaszonym tarasem 12,84 x 31,53 m.
Przykrycie budynku – dach łamany dwuspadowy, symetryczny z konstrukcji drewnianej z główną kalenicą ustawioną wzdłuż osi podłużnej budynku (spadek połaci daczowych 30º) oraz dwiema, prostopadłymi do niej kalenicami części dachu przekrywającymi pomieszczenia świetlicy i garażu, zaprojektowanie w rezalitach skrajnych części budynku (spadek połaci dachowych 35º)
Główne wejście do budynku od strony wschodniej. Od strony południowej – utwardzony, zadaszony taras. Z tarasu – dodatkowe, boczne wejście do budynku tj. do Sali świetlicy. Brama garażowa usytuowana w elewacji frontowej (wschodniej) budynku, w jej części od strony północnej.
Wokół budynku opaska z kostki brukowej o szer. 50 cm ze spodkiem 2% od jego ścian.
Budynek będzie pełnił funkcje budynku użyteczności publicznej związanych z kulturą.
Parametry techniczne:
Powierzchnia zabudowy: 358,70 m2
Powierzchnia użytkowa: 251,42 m2 (+ taras 53,10 m2)
Kubatura brutto: 1918,85 m3
Ilość kondygnacji: 1
W ramach inwestycji wykonawca zobowiązany jest wykonać:
• Roboty ziemne,
• Fundamenty,
• Konstrukcję nadziemną budynku,
• Posadzki na gruncie,
• Stolarkę okienną i drzwiową,
• Roboty wykończeniowe zewnętrzne,
• Roboty wykończeniowe wewnętrzne,
• Taras,
• Ciąg pieszy od strony wschodniej i zachodniej,
• Zjazd do garażu,
• Schody terenowe,
• Tereny zielone,
• Kompleksowe wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych wraz z koniecznymi przyłączami zewnętrznymi w tym:
Instalacje sanitarne wewnętrzne – woda, kanalizacja sanitarna, centralne ogrzewanie, oraz wentylacja mechaniczna,
Instalacje sanitarne zewnętrzne- przyłącza wody i kanalizacji sanitarnej,
Instalacje elektryczne wewnętrzne,
Instalacje elektryczne – usunięcie kolizji linii kablowej niskiego napięcia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45262522-6 - Roboty murarskie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1476000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2380000,00 PLN
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |