Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7 Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne

GMINA HYŻNE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00239884
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00239884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-21 08:18
Lokalizacja
Hyżne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a4723762-eab9-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8133303324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

2 przyznane

HUBERT ŚLIMAKBachów, PL · lot 0
96 654,63 PLN
HUBERT ŚLIMAKBachów, PL · lot 1
51 763,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239884 z dnia 2021-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7
Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA HYŻNE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 103

1.5.2.) Miejscowość: Hyżne

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-024

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 0172304564

1.5.8.) Numer faksu: 0172295001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniap@hyzne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://hyzne.pl/14-bip/10033-przetargi.html#tresc

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://hyzne.pl/14-bip/10033- przetargi.html#tresc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7
Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4723762-eab9-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003556/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne

1.1.14 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIG5.271.5.2021.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 122613,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1. Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7
Planowane przedsięwzięcie polegać będzie realizacji zadania finansowanego w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych na 2021 r. pn.: „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Hyżne na dz. o nr ewid. 3164/12, 3164/15, 3162/5, 3162/3, 3161/7”

Przedmiotowa droga posiada istniejącą nawierzchnię tłuczniową, która obecnie wykazuje liczne deformacje, m.in. koleiny oraz wyboje.
Droga ta stanowi obecnie drogę wewnętrzną, której Zarządcą jest Wójt Gminy Hyżne, za pośrednictwem Urzędu Gminy Hyżne. Docelowo modernizacja drogi ma na celu podniesienie jej parametrów technicznych i eksploatacyjnych.
Planowane prace zakładają wyrównanie korytowania, podbudowy z kruszywa łamanego oraz wykonanie nowej nawierzchni z elementów betonowych wielootworowych oraz kostki brukowej wraz z ułożeniem korytek umocnionymi poboczami z kruszywa oraz istniejącymi zjazdami.

Na odcinku drogi do modernizacji przewidziano zakres robót do wykonania w ramach którego Zamawiający planuje otrzymać drogę o następujących parametrach:
- Szerokość jezdni 3,0 m, konstrukcję nawierzchni przewidziano do wykonania z prefabrykatów betonowych zgodnie z uproszczoną dokumentacja techniczną.

W ramach przedmiotu zamówienia planuje się następujące roboty budowlane:
- Wykonanie korytowania;
- Wykonanie podbudowy z kruszywa o średniej gr. warstwy do 20 cm;
- Wykonanie podbudowy z podsypki piaskowo-cementowej o średniej gr. warstwy 8 cm;
- Uzupełnienie podbudowy z kruszywa łamanego;
- Wykonanie nawierzchni z płyt betonowych o gr. 12 cm oraz kostki brukowej o gr. 8 cm;
- Wykonanie odwodniania w postaci betonowych cieków oraz poprzecznych wodnic;
- Wzmocnienie poboczy i istniejących zjazdów kruszywem.
W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do informowania i prowadzenie robót z zapewnieniem możliwości dojazdu Mieszkańcom posiadającym swoje domostwa wzdłuż drogi przewidzianej do przebudowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 96654,63 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2. Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne
Planowane przedsięwzięcie polegać będzie realizacji zadania finansowanego w ramach środków z Funduszu Sołeckiego na rok 2021 pn.: „Przebudowa drogi gminnej k. Żygały w sołectwie Hyżne”
Przedmiotowa droga posiada istniejącą nawierzchnię tłuczniową, która obecnie wykazuje liczne deformacje, m.in. koleiny oraz wyboje.
Droga ta stanowi obecnie drogę wewnętrzną, której Zarządcą jest Wójt Gminy Hyżne, za pośrednictwem Urzędu Gminy Hyżne. Docelowo modernizacja drogi ma na celu podniesienie jej parametrów technicznych i eksploatacyjnych.
Planowane prace zakładają wyrównanie istniejącej nawierzchni, która zostanie wykorzystana jako podbudowa, a docelowo wykonanie nowej z elementów betonowych wielootworowych oraz kostki brukowej wraz z umocnionymi poboczami z kruszywa oraz istniejącymi zjazdami.
Na odcinku drogi do modernizacji przewidziano zakres robót do wykonania w ramach którego Zamawiający planuje otrzymać drogę o następujących parametrach:
- Szerokość jezdni 3,0 m, konstrukcję nawierzchni przewidziano do wykonania z prefabrykatów betonowych zgodnie z uproszczoną dokumentacja techniczną.

W ramach przedmiotu zamówienia planuje się następujące roboty budowlane:
- Wykonanie korytowania;
- Wykonanie podbudowy z kruszywa o średniej gr. warstwy do 20 cm;
- Profilowanie i zagęszczanie istniejącej nawierzchni tłuczniowej;
- Wykonanie podbudowy z podsypki piaskowo-cementowej o średniej gr. warstwy 8 cm;
- Uzupełnienie podbudowy z kruszywa łamanego;
- Wykonanie nawierzchni z płyt betonowych o gr. 12 cm oraz kostki brukowej o gr. 8 cm;
- Wykonanie odwodniania w postaci betonowych cieków;
- Wzmocnienie poboczy i istniejących zjazdów kruszywem.

W ramach zadania Wykonawca zobowiązany jest do informowania i prowadzenie robót z zapewnieniem możliwości dojazdu Mieszkańcom posiadającym swoje domostwa wzdłuż drogi przewidzianej do przebudowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 51763,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96654,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151260,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96654,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Hubert Ślimak ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952540109

7.3.3) Ulica: Bachów 189

7.3.4) Miejscowość: Bachów

7.3.5) Kod pocztowy: 37-754

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96654,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51763,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84718,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51763,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa Hubert Ślimak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952540109

7.3.3) Ulica: Bachów 189

7.3.4) Miejscowość: Bachów

7.3.5) Kod pocztowy: 37-754

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51763,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane