Likwidacja miejsc niebezpiecznych na drogach powiatowych
Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00239956
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00239956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-21 08:40
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46a72506-3234-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8451679908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239956 z dnia 2021-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja miejsc niebezpiecznych na drogach powiatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8451679908
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Węgorzewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874293426
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpgizycko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpgizycko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpgizycko.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Likwidacja miejsc niebezpiecznych na drogach powiatowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46a72506-3234-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001756/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Likwidacja miejsc niebezpiecznych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna: zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna: w postępowaniu nr SB.2501.8.2021 Zamawiający przewidział możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług lub robót budowlanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, tj.: likwidacja miejsc niebezpiecznych na drogach powiatowych lokalizacja: droga powiatowa 1823N w km 5+540 - 5+678,
Przedmiotowe zamówienie spełnia wszystkie przesłanki jego udzielenia:
a) nie minęły 3 lata od udzielenia zamówienia podstawowego,
b) zamówienie zostanie udzielone Wykonawcy zamówienia podstawowego,
c) zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego,
d) jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego,
e) wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: SB.2501.8.2021
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SB.2501.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 130009,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest likwidacja miejsc niebezpiecznych na drodze powiatowej nr 1823N na odcinku od km 5+540 do km 5+678.
Zakres robót:
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
- rozbiórka istniejącej nawierzchni z mieszanki mineralno - bitumicznej z wywozem materiału i utylizacją 120,0 m2
- ścięcie pobocza gr. 20 cm w gruncie kat. III 138 m x 0,3 m x 2
ROBOTY ZIEMNE
- wykonanie nasypu na poboczu z gruntu niewysadzinowego 138 m x 0,75 m x 2 x 0,1 m
PODBUDOWA
- koryto pod podbudowę wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża z utylizacją urobku ułożenie geowłókniny podbudowa z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie gr. 30cm ułożenie geokraty o małych oczkach wysokość 10cm taśma perforowana
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-31,5 mm grub. 30 cm
- wyrównanie istniejącej nawierzchni jako podbudowy mieszanką kruszywa niezwiązanego C50/30 138 m x 5,4 m x 0,08 m
- warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego wg KR-2, w ilości 100 kg/m2.
Transport betonu asfaltowego z wytwórni do miejsca wbudowania 138 m x 5,3 m x 0,100 Mg/m2 20 m x 5,3 m x 0,100 Mg/m2
NAWIERZCHNIA
- nawierzchnia z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna wg KR-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 5 cm. Transport betonu asfaltowego z wytwórni do miejsca wbudowania 138 m x 5,2 m lub z mieszanki SMA 16 JENA gr. 8 cm
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE
- pobocze z mieszanki kruszywa niezwiązanego C50/30 - warstwa grubości 10 cm po zagęszczeniu 130 m x 0,75 m x 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159912,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159912,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159912,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159912,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2021-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |