Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na LEDowe na terenie gminy Kosów Lacki
GMINA KOSÓW LACKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00239697
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00239697/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 15:54
- Lokalizacja
- Kosów Lacki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3ef25fe-16e5-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8231560217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239697 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na LEDowe na terenie gminy Kosów Lacki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSÓW LACKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582049
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Kosów Lacki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-330
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 2578791 05
1.5.8.) Numer faksu: 257879038
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: samorzad@kosowlacki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kosowlacki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kosowlacki.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na LEDowe na terenie gminy Kosów Lacki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3ef25fe-16e5-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239697
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005844/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana opraw oświetlenia ulicznego na ledowe na terenie gminy Kosów Lacki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00183264/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 700000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw oświetlenia ulicznego na LEDowe na terenie gminy Kosów Lacki.
b) Opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt techniczny oraz szczegółowa specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (SSTWiORB) stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonych oferty złożonych przekroczyła wysokość środków przeznaczone przez Zamawiającego, czyli 700 000,00 PLN (słownie: siedemset tysięcy 00/100 PLN), na realizację przedmiotowego zadania, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Biorąc pod uwagę powyższe zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 p. 3) ustawy prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 886830 PLN
| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |