1. Remont betonów przy lewych wrotach remontowych śluzy SW Dwory 2. Remont schodów na GG śluzy oraz przy maszynowni na prawej stronie GD śluzy SW Dwory
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00239708
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00239708/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-20 16:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3a5a7cf-f692-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00239708 z dnia 2021-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1. Remont betonów przy lewych wrotach remontowych śluzy SW Dwory
2. Remont schodów na GG śluzy oraz przy maszynowni na prawej stronie GD śluzy SW Dwory
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzgw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.przetargi.wody.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
1. Remont betonów przy lewych wrotach remontowych śluzy SW Dwory2. Remont schodów na GG śluzy oraz przy maszynowni na prawej stronie GD śluzy SW Dwory
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3a5a7cf-f692-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239708
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Roboty budowlane na Stopniu Wodnym Dwory - RZGW Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00139963/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.106.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 63622,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis prac remontowych
Remontem objęte są betony głowy górnej przy lewym skrzydle wrót wspornych.
Na całej powierzchni wnęki występuje destrukcja betonów. Widoczne są liczne odspojenia betonu, lokalnie występują w betonie ściany ubytki o zróżnicowanej głębokości, maksymalnie do 8 cm. Największy stopień destrukcji betonu występuje przy stalowych płytach oporowych o które wspierają się wrota po ich zamknięciu.
W celu przywrócenia właściwego stanu technicznego betonów głowy górnej śluzy należy wykonać remont. Naprawą objęte są betony wnęki na całej długości-zarówno w części nadwodnej jak i podwodnej.
Remont betonów w części nadwodnej polegał będzie na:
• skuciu luźnych i słabych fragmentów betonu do nośnego -średnia głębokość skucia 5 cm.
• oczyszczeniu skutej powierzchni metodą hydrodynamiczną.
• osadzeniu kotew montażowych z prętów zbrojeniowych żebrowanych Φ10 mm stal
B 500 SP o dł. 12.5 cm, na zaprawie kotwiącej zagłębionych w zdrowym podłożu na gł. 10 cm dla zamocowania siatki zbrojeniowej ze stali żebrowanej, rozstaw kotew 20 x 20 cm
• osadzeniu siatki zbrojeniowej ze stali żebrowanej średnicy 8 mm i oczkach kwadratowych 10 x 10 cm wraz z przyspawaniem do osadzonych wcześniej kotew.
• reprofilacji powierzchni ściany przy zastosowaniu systemowych zapraw naprawczych typu PCC -średnia grubość warstwy 5 cm.
Dojrzały beton musi spełniać wymogi betonu klasy C30/37.
• zabezpieczeniu reprofilowanej powierzchni ściany środkiem hydrofobowym poprzez 2-krotne pokrycie.
• zabezpieczeniu antykorozyjnym elementów stalowych poprzez oczyszczenie do 2 stopnia czystości, malowanie farbą podkładową i dwukrotne malowanie farbą nawierzchniową poliuretanową.
Remont betonów w części podwodnej polegał będzie na:
a) skuciu luźnych i słabych fragmentów betonu do nośnego podłoża wraz z wywozem gruzu poza teren budowy- średnia głębokość skucia 5 cm
b) oczyszczeniu skutej powierzchni metodą hydrodynamiczną.
c) naprawie skutej i oczyszczonej powierzchni szybkowiążącą zaprawą do prac pod wodą.
Opis prac remontowych
Remontem objęte są schody na Głowie Górnej śluzy i schody przy maszynowni na prawej stronie Głowy Dolnej śluzy, w celu przywrócenia właściwego stanu technicznego schodów śluzy.
Remont schodów na Głowie Górnej śluzy polegał będzie na:
a) skuciu luźnych i słabych fragmentów betonu do nośnego podłoża wraz z wywozem gruzu poza teren budowy- średnia głębokość skucia 1-2 cm
b) oczyszczeniu skutej powierzchni metodą hydrodynamiczną,
c) reprofilacji pozostałych powierzchni(części pod zabiegami i zewnętrzne murki) przy zastosowaniu systemowych zapraw naprawczych typu PCC -średnia grubość warstwy 0,5-1 cm.
d) wykonaniu żywicy antypoślizgowej na stopniach i podstopnicach i spocznikach,
e) dwukrotnym malowaniu pozostałych części farbą do betonu
f) oczyszczeniu barierek na całej długości schodów
g) zabezpieczeniu antykorozyjne barierek na całej długości schodów
h) dwukrotnym malowanie barierek na całej długości schodów.
Remont schodów przy maszynowni na prawej stronie Głowy Dolnej śluzy SW Dwory polegał będzie na:
a) skuciu istniejących betonów znajdujących się w konstrukcji stalowej wykonanej z kątowników,
b) skuciu luźnych i słabych fragmentów betonu do nośnego podłoża na pozostałej części schodów (zabiegi i murki pod dolną częścią konstrukcji nośnej),
c) reprofilacji powierzchni przy zastosowaniu systemowych zapraw naprawczych typu PCC -średnia grubość warstwy 0,5-1 cm.
d) oczyszczeniu konstrukcji stalowej i przygotowanie do zamontowania kraty Wema ( wycięcie górnej części ceownika i wspawanie dystansów pod kratę Wema, ceownik 60x60)
e) zabezpieczeniu antykorozyjnym konstrukcji stalowych,
f) zamontowaniu ocynkowanych krat Wema,
g) wykonaniu żywicy antypoślizgowej na spocznikach,
h) dwukrotnym malowanie pozostałych części farbą do betonu,
i) oczyszczeniu barierek na całej długości schodów
j) zabezpieczeniu antykorozyjne barierek na całej długości schodów
k) dwukrotny malowanie barierek na całej długości schodów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do terminu składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |