Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Puchaczowie
Gmina Puchaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00240438
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00240438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-21 11:16
- Lokalizacja
- Puchaczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-282b4d55-2515-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5050040501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00240438 z dnia 2021-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Puchaczowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puchaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000550143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 22
1.5.2.) Miejscowość: Puchaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-013
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (81) 7575012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puchaczow@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puchaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://ugpuchaczow.bip.e-zeto.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw przy przedszkolu w Puchaczowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-282b4d55-2515-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003084/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa placu zabaw przy Przedszkolu w Puchaczowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00205761/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/9/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 292578,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabaw przy przedszkolu w Puchaczowie zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową na „Przebudowę placu zabaw przy przedszkolu w Puchaczowie”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę istniejących chodników,
b) demontaż wszystkich piaskownic, zestawu zabawowego oraz dwóch huśtawek wahadłowych,
c) niwelację terenu we wskazanym zakresie,
d) demontaż jednego słupa oświetleniowego,
e) uporządkowanie roślinności na terenie inwestycji (wycinka jednego drzewa),
f) wykonanie:
− ciągu pieszego,
− placu zabaw,
− ścieżki sensorycznej,
− elementów małej architektury: ławki, kosze na śmieci, elementy zabawowe.
g) wykonanie nasadzeń,
h) obsługę geodezyjną wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Na opis przedmiotu zamówienia składają się następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa w tym: Projekt budowlany oraz projekt zagospodarowania terenu.
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR);
3) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji, o której mowa w pkt 4.1. 1-2). Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji, o której mowa w pkt 4.3. 1-2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 20.10.2021 r., godz. 10:00 nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2021-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |