Dostawa i montaż 3 domków letniskowych wraz z instalacjami i przyłączami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi
GMINA SROKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00240443
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00240443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-10-21 11:17
- Lokalizacja
- Srokowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2173e0c-2b6f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7422077419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00240443 z dnia 2021-10-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż 3 domków letniskowych wraz z instalacjami i przyłączami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SROKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742818
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Rynkowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Srokowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-420
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 754 45 20, 89 754 45 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminasrokowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminasrokowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasrokowo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż 3 domków letniskowych wraz z instalacjami i przyłączami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2173e0c-2b6f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014645/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i montaż domków letniskowych nad jez. Rydzówka oraz pomostów pływających na jez. Silec w ramach projektu pn. „Aktywnie odpoczywam nad jeziorami Rydzówka i Silec w Gminie Srokowo”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja pn. „Aktywnie odpoczywam nad jeziorami: Rydzówka i Silec w Gminie Srokowo”, realizowanej ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230182/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGT.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa i montaż 3 domków letniskowych wraz z instalacjami i przyłączami wodnokanalizacyjnymi i elektrycznymi:
- domki zlokalizowane na działce nr 84/3, obręb Leśniewo,
- 3 jednakowe samodzielne parterowe obiekty budowlane do rekreacji indywidualnej, zabudowa od 25 do 35 m2 na zgłoszenie. W domku powinny być minimum 3 pomieszczenia: salonik z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia.
- obiekty zasadniczo nie powinny odbiegać od typowej architektury tego typu występującej na terenie,
- szczegółowy opis domków rekreacyjnych został wskazany w załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211000-2 - Budynki z gotowych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 20.10.2021 do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.Mając na względzie powyższe - unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |