Dowóz uczniów i dzieci z terenu Gminy Koszęcin, w tym dzieci niepełnosp. do placówek oświatowych na terenie Gminy Koszęcin oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wych. w Lublińcu i zapewnienie opieki
Gmina Koszęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00240600
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-21 11:57
- Lokalizacja
- Koszęcin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5751865111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
4 przyznane
KRZYSZTOF ODOJ65, PL
115 500 PLNKRZYSZTOF ODOJ65, PL
49 500 PLNTAXI 10 Lubliniec Waldemar BrolStrzebiń, PL
57 750 PLNKRZYSZTOF ODOJ65, PL
140 250 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.