Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kościelnej 6A w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00241701
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00241701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-22 08:22
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb90e5d3-e491-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BUDMAX BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBoguszów-Gorce, PL · lot 0
2 114 486,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00241701 z dnia 2021-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kościelnej 6A w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kościelnej 6A w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb90e5d3-e491-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002263/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kościelnej 6A w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114407/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.65.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1756649,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót na zadaniu inwestycyjnym pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kościelnej 6A w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont”, działka nr 550, obręb nr 27 Śródmieście.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących Robót:
1) roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie izolacji pionowych i poziomych,
4) wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i termicznych,
5) wykonanie izolacji cieplnych i akustycznych pod posadzkami,
6) wykonanie iniekcji grawitacyjnej,
7) wykonanie ociepleń,
8) roboty murarskie,
9) roboty tynkarskie,
10) roboty wykończeniowe i malarskie,
11) wymiana stropów,
12) remont schodów poprzez reprofilację ubytków oraz wykonanie okładzin z płytek na biegach i spocznikach,
13) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
14) przebudowa i remont części dachu,
15) remont elewacji z dociepleniem elewacji tylnych i odtworzeniem elewacji frontowej,
16) montaż windy,
17) zasypanie piwnic,
18) wykonanie kotłowni,
19) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania,
20) wykonanie instalacji solarnej,
21) wykonanie instalacji wodociągowych,
22) wykonanie instalacji sanitarnej,
23) wykonanie instalacji gazowej,
24) wykonanie wentylacji,
25) wykonanie instalacji elektrycznej,
26) wykonanie instalacji teletechnicznej,
27) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
28) wykonanie przyłącza do sieci wodno – kanalizacyjnej,
29) zagospodarowanie terenu zewnętrznego,
30) wykonanie pozostałych robót wynikającej z dokumentacji projektowej,
31) montaż skrzynek pocztowych.

2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują:
1) umowa,
2) specyfikacja warunków zamówienia,
3) dokumentacja projektowa opracowana przez Przedsiębiorstwo „INWESTBUD” sp. z o.o. z siedzibą:
ul. Jaworowa 15, 58-306 Wałbrzych,
4) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
5) przedmiar robót w formie formularza wyceny.

3. Zadanie jest współfinansowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach udzielania finansowego wsparcia ze środków Funduszu Dopłat.
Zadanie jest finansowane z kredytu udzielonego przez Europejski Bank Inwestycyjny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2114486,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2402252,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2114486,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMAX BIS sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8863011083

7.3.3) Ulica: Lawendowa

7.3.4) Miejscowość: Boguszów-Gorce

7.3.5) Kod pocztowy: 58-370

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2114486,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2021-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane