Remont boiska wielofunkcyjnego Orlik w Gminie Jodłownik

Gmina Jodłownik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00241821
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00241821/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-22 09:13
Lokalizacja
Jodłownik, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4adce687-153a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7371007419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

TOP SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko - Biała, PL · lot 0
180 813,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00241821 z dnia 2021-10-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska wielofunkcyjnego Orlik w Gminie Jodłownik

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 183347050

1.5.8.) Numer faksu: 18 3347051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jodlownik.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska wielofunkcyjnego Orlik w Gminie Jodłownik

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4adce687-153a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241821

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002651/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont boiska wielofunkcyjnego ORLIK w Gminie Jodłownik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179768/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.23.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest : Remont boiska wielofunkcyjnego Orlik w Gminie Jodłownik, którego zakres obejmuje :
- Demontaż nawierzchni poliuretanowej wraz z wywozem i utylizacją,
- Cząstkową naprawę podbudowy betonowej,
- Regulację koryt odwadniających na odcinku 8m, rozbiórka i ponowny montaż,
- Czyszczenie i impregnacja podbudowy betonowej,
- Wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej typu natrysk gr. 13mm kolor ceglasty – parametry nawierzchni zgodnie ze specyfikacją,
- Malowanie linii boisk, kolor zgodnie z wytycznymi Użytkowania (boisko do siatkówki, tenisa ziemnego, koszykówki),
- Dostawę i montaż bramek do piłki ręcznej (2szt),
- Remont częściowy ogrodzenia (wymiana siatki na odcinku 15m),
- Wymianę źródeł światła na energooszczędne LED (4 słupy po 3 oprawy),
- Dostawę i montaż koszy na śmieci,
- Dostawę i montaż ławek,
- Dostawę i montaż stojaka na rowery.
Szczegółowy zakres został określony w przedmiarze robót oraz uproszczonej dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180813,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278813,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180813,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP SPORT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372662191

7.3.3) Ulica: Górska 88

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-382

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180813,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30
2021-10-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane