Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych

Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach Górnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00241064
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00241064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-21 13:44
Lokalizacja
Gołkowice Górne, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcbcff1a-0403-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7342766743
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie okienRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KANTORNowy Sącz, PL · lot 0
396 298,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00241064 z dnia 2021-10-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach Górnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492014989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołkowice Górne 110

1.5.2.) Miejscowość: Gołkowice Górne

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-388

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ospgolkowice@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pl-pl.facebook.com/OSP-KSRG-Go%C5%82kowice-G%C3%B3rne-492358470799409/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/starysacz,a,1980515,remont-budynku-ochotniczej-strazy-pozarnej-w-golkowicach-gornych.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie - ochotnicza straż pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcbcff1a-0403-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157204/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.OSP.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 317144,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych, na zasadach określonych w SWZ.
2. Zakres robót obejmuje:
a. wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych,
b. docieplenie ścian budynku,
c. docieplenie stropu,
d. wymiana stolarki,
e. malowanie elewacji,
f. remont kominów,
g. malowanie dachu,
h. wymiana orynnowania,
i. wykonanie opaski wokół budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna, w tym Projekt, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz Przedmiar robót stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421132-8 - Instalowanie okien

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396298,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396298,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396298,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany KAN-BUD Mariusz Kantor

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381407126

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396298,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane