Odbudowa drogi gminnej nr 109071L od km 0+170 do km 0+400 w miejscowości Aleksandrówka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku
Gmina Batorz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00241874
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00241874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-22 09:34
- Lokalizacja
- Batorz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-830871a8-2507-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8621613157
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00241874 z dnia 2021-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa drogi gminnej nr 109071L od km 0+170 do km 0+400 w miejscowości Aleksandrówka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Batorz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorz Pierwszy, 52A
1.5.2.) Miejscowość: Batorz
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-320
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 158745139
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@batorz.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.batorz.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://https://gminabatorz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa drogi gminnej nr 109071L od km 0+170 do km 0+400 w miejscowości Aleksandrówka, uszkodzonej w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2021 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-830871a8-2507-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00201661/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-2214/6/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych na długości 0,230 km;
ROBOTY ZIEMNE:
- koryto wykonane na całej szerokości jezdni mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem w ilości 773,00 m2;
PODBUDOWA:
- wykonanie i zagęszczenie warstwy odsączającej z piasku w korycie mechanicznie (grubość warstwy 20 cm) w ilości 773,00 m2;
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 -warstwa górna (grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm) w ilości 773,00 m2;
NAWIERZCHNIA:
- skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych nieulepszonych emulsją asfaltową w ilości 773,00 m2;
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego po zagęszczeniu w ilości 773,00 m2;
- skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych ulepszonych emulsją asfaltową w ilości 750,00 m2;
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego po zagęszczeniu w ilości 750,00m2;
ZJAZDY:
- wykonanie zjazdów w ilości 4 sztuk
Wykonanie Przepustu
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE:
- Ręczne plantowanie poboczy (1150m2);
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191578,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194578,65 PLN
| 2021-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |