„Remont-Odbudowa drogi gminnej nr 113569L w miejscowości Wierzchowiska Drugie od km 0+000,00 do km 0+850,00 uszkodzonej w skutek gwałtownego spływu wód opadowych w czerwcu 2021 roku”
GMINA MODLIBORZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00242876
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00242876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-22 14:02
- Lokalizacja
- Modliborzyce, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c39c5c5e-3241-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8621576344
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00242876 z dnia 2021-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont-Odbudowa drogi gminnej nr 113569L w miejscowości Wierzchowiska Drugie od km 0+000,00 do km 0+850,00 uszkodzonej w skutek gwałtownego spływu wód opadowych w czerwcu 2021 roku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MODLIBORZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piłsudskiego 63
1.5.2.) Miejscowość: Modliborzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-310
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 8715079
1.5.8.) Numer faksu: 15 8717102
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@modliborzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://modliborzyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://modliborzyce.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont-Odbudowa drogi gminnej nr 113569L w miejscowości Wierzchowiska Drugie od km 0+000,00 do km 0+850,00 uszkodzonej w skutek gwałtownego spływu wód opadowych w czerwcu 2021 roku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c39c5c5e-3241-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240615/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Remont-Odbudowa drogi gminnej nr 113569L w miejscowości Wierzchowiska Drugie od km 0+000,00 do km 0+850,00 uszkodzonej w skutek gwałtownego spływu wód opadowych w czerwcu 2021 roku”.
Zakres robót wykonywany będzie na odcinku 850m na szerokości 6m. Zostaną wykonane roboty rozbiórkowe, wykonanie koryto drogi, podbudowa betonowa i z kruszywa kamiennego oraz nawierzchnia z betonu asfaltowego. Szczegółowy zakres robót przedstawiono w przedmiarze robót oraz opisany w dokumentacji projektowej: projekt techniczny, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót („STWiOR”), stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, normami i instrukcjami producentów stosowanych urządzeń i materiałów, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający po ogłoszeniu w/w postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego powziął wiadomości, że dokumentacja stanowiąca szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obarczona jest wadą. Wada ta wymaga potrzeby zmiany dokumentacji, w wyniku której zachodzi konieczność dokonania nowego szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, polegającego na zmianie numeru drogi gminnej w miejscowości Wierzchowiska Drugie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia winien być dostosowany do zapisów specyfikacji warunków zamówienia i dokumentacji projektowej. Brak zmian szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia uniemożliwia zawarcia niepodlegającej unieważnieniu umowy. Wada ta na obecnym etapie jest nieusuwalna i ma wpływ na wynik przebiegu postępowania.Stwierdzona przez Zmawiającego wada jest niemożliwa do usunięcia w tym postępowaniu (konieczność sporządzenia nowej, obejmującej całość zadania dokumentacji ze zmianą SWZ). Jeżeli więc wady nie da się usunąć i oddziaływująca ona na ważność umowy Zamawiający obligatoryjnie unieważnia postępowanie. Oznacza to, że błędy w postępowaniu, które miały lub mogą mieć wpływ na jego wynik i są nieusuwalne – skutkują unieważnieniem postępowania.
| 2021-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |