Przebudowa DP 4301E na odcinku Węgrzynowice – Świniokierz Dworski.
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00242246
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00242246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-22 11:30
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48f1efbb-1d35-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00242246 z dnia 2021-10-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa DP 4301E na odcinku Węgrzynowice – Świniokierz Dworski.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdptomaszowmaz.pl/zdp3801442021-przebudowa-dp-4301e-na-odcinku-wegrzynowice-swiniokierz-dworski.html?1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa DP 4301E na odcinku Węgrzynowice – Świniokierz Dworski.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48f1efbb-1d35-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004555/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa DP 4301E na odcinku Węgrzynowice - Świniokierz Dworski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192216/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.44.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa DP 4301E na odcinku Węgrzynowice – Świniokierz Dworski.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i odbiór robót budowlanych dla przedmiotowej inwestycji. Długość odcinka objętego robotami wynosi 980mb . Lokalizacja: gmina Żelechlinek, powiat tomaszowski, województwo łódzkie.
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Odcinek drogi na którym planuje się: przebudowę nawierzchni drogi powiatowej, zjazdów, systemu odwodnienia wraz z obiektami inżynierskimi położony jest na terenie Gminy Żelechlinek.
W chwili obecnej przy DP 4301E nie występują chodniki a jedynie pobocza gruntowe oraz jezdnia o nawierzchni bitumicznej. Odwodnienie odbywa się powierzchniowo do istniejących rowów przydrożnych.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Podstawowym zakresem inwestycji polegającym na przebudowie drogi jest:
- budowa kanału technologicznego,
- frezowanie istniejących nawierzchni,
- wykonanie nowych warstw bitumicznych,
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego,
- wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego i kostki brukowej betonowej,
- plantowanie skarp,
- wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego.
- wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu i wdrożenie właściwego oznakowania,
- opracowanie inwentaryzacji powykonawczej,
3. Wykonywanie robót budowlanych
Do wykonywania robót budowlanych można przystąpić po opracowaniu i zatwierdzeniu projektu czasowej organizacji ruchu. Zamawiający nie dopuszcza do całkowitego zamknięcia ruchu czy też dopuszczenia ruchu tylko dla mieszkańców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2021-10-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |