Budowa dróg gminnych wewnętrznych, ulic Poziomkowej, Aroniowej i Śliwkowej w Jerzmanowej.

GMINA JERZMANOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00243495
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00243495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-25 09:33
Lokalizacja
Jerzmanowa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35d7495a-03e8-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6931940524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA DROGOWEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłogów, PL · lot 0
4 889 198,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00243495 z dnia 2021-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych wewnętrznych, ulic Poziomkowej, Aroniowej i Śliwkowej w Jerzmanowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JERZMANOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-222

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768312121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jerzmanowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jerzmanowa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jerzmanowa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg gminnych wewnętrznych, ulic Poziomkowej, Aroniowej i Śliwkowej w Jerzmanowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35d7495a-03e8-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00243495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003260/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa dróg gminnych wewnętrznych ulic Poziomkowej, Aroniowej i Śliwkowej w Jerzmanowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156570/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR-I.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4249697,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych wewnętrznych: ulic Poziomkowej na długości około 290m, Aroniowej na długości około 210m i Śliwkowej na długości około 130m w Jerzmanowej, w tym budowa jezdni, chodników, miejsc postojowych, zjazdów wraz z budową odcinka sieci kanalizacji deszczowej, budową linii kablowej oświetlenia oraz budowa sieci wodociągowej w ciągu ulicy Poziomkowej.
Zakres prac został podzielony na cztery etapy:
ETAP 1: budowa ul. Aroniowej i Śliwkowej wraz z odwodnieniem i oświetleniem;
ETAP 2: budowa sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Morelowej;
ETAP 3: budowa ul. Poziomkowej wraz z odwodnieniem i oświetleniem;
ETAP 4: budowa sieci wodociągowej w ciągu ul. Poziomkowej.
W ramach ETAPU 1 planuje się:
• budowę jezdni, chodników i zjazdów w ciągu ul. Aroniowej i Śliwkowej;
• budowę odcinka sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Aroniowej i Śliwkowej z wpięciem do istniejącej studni na sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Malinowej;
• budowę linii kablowej nn 0,4 kV oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Aroniowej i Śliwkowej.
W ramach ETAPU 2 planuje się:
• budowę odcinka sieci kanalizacji deszczowej w ciągu ul. Morelowej od studni S9 (łącznie z wykonaniem studni S9) do studni S15 wraz z zabudową rowu zlokalizowanego na działkach nr 657/1, 661/7, 497/135.
W ramach ETAPU 3 planuje się:
• budowę jezdni, chodników, miejsc postojowych i zjazdów w ciągu ul. Poziomkowej;
• budowę odcinka sieci kanalizacji deszczowej z ciągu ul. Poziomkowej od studni S1 do studni S9 (wykonanie studni S9 w ETAPIE 2);
• Budowę linii kablowej nn 0,4 kV oświetlenia ulicznego w ciągu ul. Poziomkowej.
W ramach ETAPU 4 planuje się:
• Budowę sieci wodociągowej na odcinku ul. Poziomkowej na dł. około 330mb;
• Wyłączenie z eksploatacji (unieczynnienie) odcinka wodociągu przebiegającego przez działkę nr 657/2.

Budowa ulic o nawierzchni bitumicznej:
ul. Poziomkowa – 1585,00 m2;
ul. Aroniowa – 1095,00 m2;
ul. Śliwkowa – 705,00 m2.
Budowa chodników o nawierzchni z kostki betonowej – 2175,00 m2.
Budowa zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej – 755,00 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4889198,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4889198,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4889198,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931939082

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 63

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4889198,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2021-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane