OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ NA:1–m.Miejsce Piastowe dk 19 km 257+625.2–m.Jasło dk 28 km 206+357.3–m.Iskrzynia dk 19 km 250+091.4–m.Radymno dk 94 km 661+664.5–m.Przeworsk dk94 km 634+092.

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00245942
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-26 12:20
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8131106223
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

3 przyznane

INFRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL
49 200 PLN
INFRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL
49 200 PLN
INFRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL
49 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.