Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Pałac Biskupi, XIV w. – remont elewacji, konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, prace konserwatorskie i restauratorskie przy piaskowcowych rzeźbach
Muzeum Podkarpackie w Krośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00243983
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00243983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-25 12:00
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ceae7637-f83f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6841048586
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00243983 z dnia 2021-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Pałac Biskupi, XIV w. – remont elewacji, konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, prace konserwatorskie i restauratorskie przy piaskowcowych rzeźbach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Podkarpackie w Krośnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000630630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Piłsudskiego, 16
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134321376
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@muzeum.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.muzeum.krosno.pl/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
wojewódzka samorządowa instytucja kultury posiadająca osobowość prawną
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
instytucja kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Pałac Biskupi, XIV w. – remont elewacji, konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, prace konserwatorskie i restauratorskie przy piaskowcowych rzeźbach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ceae7637-f83f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00243983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MPK.261.9.2021.AG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Krosno, Muzeum Podkarpackie w Krośnie, Pałac Biskupi, XIV w. – remont elewacji, konserwacja stolarki okiennej
i drzwiowej, prace konserwatorskie i restauratorskie przy piaskowcowych rzeźbach”.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
a. Podstawowy zakres zadania obejmuje: remont elewacji oraz cokołu w zabytkowym budynku od strony ul. Piłsudskiego do drugiej bramy w tunelu, konserwację stolarki okiennej i drzwiowej w tym obszarze oraz prace konserwatorskie i restauratorskie przy piaskowcowych rzeźbach oraz cokole.
b. Opcjonalny zakres zadania obejmuje:
Elewacja dziedzińca - obejmuje remont elewacji według opracowanego projektu oraz konserwację stolarki okiennej i drzwiowej w tym obszarze.
Elewacja od skarpy - obejmuje remont elewacji według opracowanego projektu oraz konserwację stolarki okiennej i drzwiowej w tym obszarze.
Z dokumentacji projektowej wyłączono remont ściany bezpośrednio przylegającej do budynku Zgoda
z uwagi na jej wykonanie w roku 2020 r.
2. Z zastrzeżeniem postanowień SWZ, materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zabezpiecza w całości Wykonawca. Elementy zdemontowanych blach (rury spustowe, parapety itp.) zostaną przekazane Zamawiającemu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – Załącznik nr 1 do SWZ.
Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 1a do SWZ.
Przedmiary:
a. Przedmiar robót_muzeum_elewacja_Piłsudskiego – Załącznik nr 1b do SWZ,
b. Przedmiar robót_muzeum_elewacja_dziedziniec – Załącznik nr 1c do SWZ,
c. Przedmiar robót_muzeum_elewacja_od_skarby – Załącznik nr 1d do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262690-4 - Remont starych budynków
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w postępowaniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |