Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025 – 4 zadania
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00154295
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00154295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-20 07:31
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7fc4ed3d-f750-4258-b153-7f121f9d9def
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00154295 z dnia 2025-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025 – 4 zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7fc4ed3d-f750-4258-b153-7f121f9d9def1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowych samochodów osobowych dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025 – 4 zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fc4ed3d-f750-4258-b153-7f121f9d9def
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00154295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052432/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa 2szt. fabrycznie nowych samochodów osobowych
1.2.9 Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym
1.2.10 Zakup samochodu 4x4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WA/7/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówieniaZadanie 1 - Samochód osobowy o napędzie 4x4, hybryda typu HEV, o pojemności silnika ≥ 2000 cm3 (150 kW) dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, (fabrycznie nowy) – 1 szt.
Zadanie 2 - Samochód osobowy o napędzie elektrycznym, WLTP minimum 400 km,
dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, fabrycznie nowy – 1 szt.
Zadanie 3 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Zadanie 4 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 168074,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówieniaZadanie 1 - Samochód osobowy o napędzie 4x4, hybryda typu HEV, o pojemności silnika ≥ 2000 cm3 (150 kW) dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, (fabrycznie nowy) – 1 szt.
Zadanie 2 - Samochód osobowy o napędzie elektrycznym, WLTP minimum 400 km,
dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, fabrycznie nowy – 1 szt.
Zadanie 3 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Zadanie 4 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 136850,13 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówieniaZadanie 1 - Samochód osobowy o napędzie 4x4, hybryda typu HEV, o pojemności silnika ≥ 2000 cm3 (150 kW) dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, (fabrycznie nowy) – 1 szt.
Zadanie 2 - Samochód osobowy o napędzie elektrycznym, WLTP minimum 400 km,
dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, fabrycznie nowy – 1 szt.
Zadanie 3 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Zadanie 4 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 99303,79 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówieniaZadanie 1 - Samochód osobowy o napędzie 4x4, hybryda typu HEV, o pojemności silnika ≥ 2000 cm3 (150 kW) dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, (fabrycznie nowy) – 1 szt.
Zadanie 2 - Samochód osobowy o napędzie elektrycznym, WLTP minimum 400 km,
dla potrzeb PZDW w Rzeszowie o roku produkcji 2024 lub 2025, fabrycznie nowy – 1 szt.
Zadanie 3 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Zadanie 4 - Samochód osobowy typu Hatchback , hybryda typu HEV, o pojemności silnika nie mniejsza niż 1500cm3(100kW), fabrycznie nowy o roku produkcji 2024 lub 2025 – 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 99303,79 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie informuje, że przedmiotowe postępowanie, prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych - wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (dalej jako ustawa Pzp) unieważnia postępowanie - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (dalej jako ustawa Pzp) unieważnia postępowanie - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo Zamówień Publicznych (dalej jako ustawa Pzp) unieważnia postępowanie - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |