Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Karłowicza w Zgorzelcu
Gmina Miejska Zgorzelec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00244133
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00244133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-25 12:38
- Lokalizacja
- Zgorzelec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84476dc0-0fba-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6151794018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00244133 z dnia 2021-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Karłowicza w Zgorzelcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Zgorzelec
1.3.) Oddział zamawiającego: GM Zgorzelec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Domańskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Zgorzelec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-900
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zgorzelec.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um-zgorzelec.dolnyslask.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgorzelec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Karłowicza w Zgorzelcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84476dc0-0fba-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00244133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004965/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Karłowicza w Zgorzelcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172507/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308465,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego mieszczącego się przy ul. Karłowicza w Zgorzelcu wraz z dojściem do niego.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: remont nawierzchni boiska, remont obrzeży betonowych, dostawę i montaż urządzeń sportowych, remont ogrodzenia wraz z bramą i bramką, wykonanie chodników stanowiących dojście do boiska, przycinkę pielęgnacyjną drzew wokół boiska, odtworzenie trawników wokół boiska i zniszczonych w trakcie prac, przestawienie lamp oświetleniowych kolidujących z ogrodzeniem boiska. Wykonawca zobowiązany będzie również do dokonania nasadzeń nowych drzew.
Nowe drzewa powinny być zdrowe, sadzone z zakrytym systemem korzeniowym i prawidłowo ukształtowanym pniem oraz koroną, o parametrach zgodnych z normami stosowanymi w szkółkarstwie ozdobnym. Drzewa winny być zaprawiane ziemią urodzajną oraz ściółkowane korą, korzenie złamane i uszkodzone należy przed sadzeniem przyciąć. Drzewa należy dodatkowo opalikować 2-3 drewnianymi palikami o śr. 7 cm; wysokość palika powinna być równa wysokości pnia posadzonego drzewa. Drzewa należy przymocować do palika tuż pod koroną przy użyciu elastycznej taśmy o minimalnej szerokości 3 cm.
3.Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ – „Modernizacja ul. Karłowicza” – część drogowa:
1) W skład dokumentacji projektowej w zakresie dojść do boiska wchodzi:
a) Projekt wykonawczy-branża drogowa,
b) Zaświadczenie przyjęcia zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę nr AB.6743.1.139.2021.3 z dnia 26 lipca 2021r. wydanego przez Starostę Zgorzeleckiego.
2) W skład dokumentacji projektowej w zakresie remontu boiska wielofunkcyjnego wchodzi:
a) Projekt wykonawczy,
b) Dokumentacja projektowa do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę,
c) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
d) Przedmiar robót – poglądowo,
e) Opinia Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków we Wrocławiu nr JG/N.5183.642.2021.JS z dnia 15.07.2021r.
f) Zaświadczenie przyjęcia zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę nr AB.6743.1.149.2021.3 z dnia 22 czerwca 2021r. wydanego przez Starostę Zgorzeleckiego.
4. Wymagania dotyczące gwarancji:
1) Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcznego okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane przy realizacji zamówienia materiały i urządzenia oraz 12 miesięcznej gwarancji na dokonane nasadzenia.
2) Bieg terminów gwarancji rozpoczyna się z chwilą podpisania protokołu odbioru końcowego robót z klauzulą „odbieram”.
3) Jeżeli dla zachowania ważności warunków udzielonej gwarancji wymagane są przeglądy, konserwacje czy inne czynności serwisowe związane z właściwym użytkowaniem (materiałów, urządzeń, itp.), wszystkie te czynności muszą zostać zapewnione przez Wykonawcę, a także uwzględnione w cenie oferty.
4) Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zastosowane przy realizacji zamówienia materiały i urządzenia, stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. Zamawiający określa maksymalny punktowany okres gwarancji wynoszący 60 miesięcy. Zasady oceny ofert zostały zawarte w Rozdziale XX SWZ.
5) Szczegółowe wymagania dotyczące udzielonej gwarancji zostały zawarte w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543980,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543980,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 543980,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Leszczyński, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą "Bellsport"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 626-255-02-42
7.3.3) Ulica: ul. Hutnicza 4
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-923
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543980,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 miesiące
| 2021-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |